Supernatural

Sam’in refleksi ^^

Özlemişim ya baya bu diziyi… izleyince farkettim şu teaserı (ya da trailer, her neyse) :smiley: ne zaman çıkacak bilmiyorum ama çıksın artık ya ^^

Güzel olacak, güzel.

Aslında dean’in bu yeni hali bence diziye renk katacak. Ben asıl sam’e acıyorum ne yapacağına karar veremeyip bizi yine bunalıma sokar.

10.sezonu yarın başlıyor. Unutanlara duyurulur :slight_smile:

1. bölüm

Dean güya kötü olcak.Sami öldürmeye çalışcak.Sam bunu yakalayacak “yiyosa öldür” diyecek dean.Tabi bunun poposu yemeyecek.Sonra dean i hapsetcek.sonra onu kötü ruhundan kurtarcak.Sonra AA olacak

1. bölümde görüşmek üzere

Sezon açılışını çok kötü yaptılar. İlerde toparlasalar bari.

Castiel her sezon olduğu gibi yine iki arada bir derede. Sam desen ayrı bir dava. Dean’i kötü yapalım derken sempatiğe çevirmişler. Kötü başlangıç.

Beklentim büyük olduğundan mı bilmem ama fazla durgun buldum. Hatta kötü başladılar sanki. Dean hala sempatik ama ruhsuz olmuş. Duygusallığını katılaştırmışlar sadece. Sam ergenlikten hala çıkamamış gibi ama eskiye göre daha olgun :slight_smile: Cass koca haftalar boyunca özünü bulamamış bari o bulmuş olsaydı :confused: Neyse yeni katılan elemanın adını öğrenseydik en azından ben onu Mike sanmıştım o kadar değilmiş :smiley: :smiley:

“I am too sexy for Milan” ^^

Ya bu Sam ne zaman kendi başına, adamakıllı bir iş yapacak!

konuyu açan niye gözükmüyo

Adam silik yemiş resmen :S

Resmen sıkılarak izlediğim bir bölüm oldu. Artık dizi finali yapmasının çoktan vakti geldi de geçiyor. Meleklerin düştükleri durum artık içler acısı zavallıları oynuyorlar. Araba tutması sonucu meleğin midesinin bulandığını da gördük ya süper olmuş:P

bu hafta çıkan 5. bölüm (aynı zamanda 200. bölüm oluyormuş) çok iyiydi. müzikal sayesinde eski sezonları hatırladık ve çok sürprizli bir şekilde bölümü kapattık :stuck_out_tongue:

carry on wayward son’ın bu versiyonu çok hoşuma gitti umarım uzun hali yayınlanır.

bu da çok iyidi :D:D

Chuck geri döndü anlasilan

Adam a büyük gönderme var yalniz.önümüzdeki bolumlerde karsimiza cikabilir

God is back in town!! Bi de artik su adam i kurtarsinlar yeter

200.bölüm çok güzeldi ya. Hem güldürdü hem duygulandırdı.

Chuck’ın geri dönmesine de ayrı sevindim. Chuck’ın tanrı olduğuna dair sağlam teoriler vardı. Onlar çürüdü sanırım.

Aslinda chuck i oynayan oyuncu rob benedict chuck in god oldugunu dogruladi bi nevi. Eric kripke tanriyi oynamak nasildi diye sormus ona. Ya teori dogru ya da en azindan fanlarin boyle dusunmesini istiyorlar.

tanrı tabi :d elçilerden sadece o geleceği görüyodu.ayrıca buharlaştı resmen.o sahneyi hatırlarsanız :d

Yorumumu yapamadım bir türlü bunları yazmazsam ortadan çatlarım :smiley:

1. bölüme yakışır bir bölüm olmuş öncelikle bunu söyleyeyim. Müzikaller muhteşemdi ben seviyorum müzikal gösterilerini zaten işin içinde Winchester’lar olunca daha bir sevdim :slight_smile:
    Bölüm eğlenceli başladı ama ama ama o sonu yok muydu o sonu ^^
    Herkes yazmış madem spoiler durumu ortadan kalkmış ben de yazacağım Chuckcığım dönmüşşşş !!! :smiley: :smiley:

Ya ortadan kaybolup gittiği andan beri her bölüm Chuck’ı beklemiş, her sezon onu sayıklamış insanım ben. Ümidimi kestiğim sırada canımcım senaristçiğim bir güzellik yapmış. Kendisine şükranlarımı sunuyorum, sevgilerimi gönderiyorum ^^
200. bölüm özel bir bölüm onlar için o kadar kutlamadır, partidir falan coştular sürekli :smiley:
Bu bölüme Chuck’ı layık görmelerine aşırı sevindim.

Bundan sonra Chuck timeee!!
Ayrıca Adam Winchester da birkaç bölüme çıkar güzel bir gönderme yaptılar çünkü. Artık çıksın çocukcağız cehennemde kavruldu ajsafnd

Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Kızlardan biri Dean ve Sam’e inanmayıp “siz Dean ve Sam için çok yaşlısınız ancak Bobby-Rufus ikilisi olursunuz” dedi ya öhh bee dedim yani kızım gözün mü kör.
Abartmasaymış iyiymiş senarist :smiley:

Aman neyse Chuck döndü gerisi önemsiz ^^ Çarşamba gelse de izlesek.

Ya birde çalıp söylüyormuşşş şapşallll şeyyyy :smiley: Sesine kurban senin.
Bu adamı sevmek için çok sebebim var çok ^^

Baterideki Crowley mi??? :open_mouth: Really??

Chuck (Ron Benedict) ile ilgili röportaj Spn severler buyrunuz :slight_smile:

[spoiler]200.bölümün kuşkusuz en şaşırtıcı kısmı Chuck’ın geri dönmesiydi.

Dizinin şimdiye kadarki en gizemli olayı, Supernatural kitaplarının yazarı elçi Chuck’ın ortadan kaybolmasıydı. Kendisini en son 5.sezon finali olan "Swan Song"da görmüştük. Sam ve Dean hakkında yazacaklarını tamamlamıştı ve birden ortadan kaybolmuştu… İlerleyen sezonlarda kendisinden ve kitaplarından birçok kez bahsedildi ama nereye gittiği hakkında kesin bir açıklama yapılmadı.

Bu ortadan kayboluş bazı izleyenlerin Chuck’ın Tanrı olduğunu düşünmesine sebep oldu. Şu ana kadar bu konu defalarca kez tartışıldı ve teoriler üretildi. Yazarlar ya da yapımcılar da bu duruma yıllardır bir açıklama getirmemişti.

Ama nihayet 200.bölümde Chuck efsanevi dönüşünü gerçekleştirdi.

Yapımcılar Chuck’ın bu dönüşünü ne zamandır planlıyordu peki?

“200.bölümün yazarı Robbie Thompson ‘Rob Benedict’i(Chuck) geri getirsek nasıl olur?’ dediğinde bunun harika bir fikir olduğuna konusunda hemfikir olduk ve Chuck’ın dönmesi konusunu en ince ayrıntısına kadar düşünmeye başladık.” diyor yapımcı Jeremy Carver.

Bölüm de Chuck’ı döndürmek için oldukça uygundu.

“Sonuçta müzikal Chuck’ın kitaplarına dayalıydı ve geri gelmesi epey muhtemeldi ama asıl konu Chuck’ı ne şekilde döndüreceğimizdi. Ben Rob’u 3 yıldır diziye geri getirmek için uğraşıyordum. Geçtiğimiz sezonlarda sürekli isminin ya da kitaplarının anılmasının nedeni buydu. Charlie’nin yayınlanmamış kitapları bulması falan hep bu yüzdendi, Chuck’ı unutturmamak için yani.” diyor yazar Robbie Thompson.

Chuck karakterini çok sevdiğini ve sonunda onun olduğu bir bölümü yazmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Thompson, devam ediyor sözlerine.

“Chuck, ben dizide yokken tanıtılmış bir karakterdi, ayrıca Rob da harika bir şekilde canlandırmıştı karakteri. Bölümü yazarken oldukça keyif aldım. Chuck hakkında çok bir şey yazamadım bölümde açıkça görüldüğü üzere fakat, bu şimdiye kadar yazdıklarım arasında en sevdiğim kısımdı. 200.bölümde böyle bir sürpriz yapmanın fırsatını kolluyorduk zaten ve onu döndürmek gerçekten güzel oldu.”

Peki, Chuck’ın geri dönmesi Tanrı olduğu teorilerini ispatlıyor mu?

"Tanrı olduğu hakkındaki teoriler çok hoşuma gidiyor. Gerçekten, tüm teorilere bayılıyorum. Hepsi harika. Hayranların diziye bu denli bağlı olmaları, teoriler üretip hayran hikayeleri yazmaları gerçekten bana ilham veriyor. Hayranların teorilerine katılıyorum, bence Chuck dizinin yaratıcısı Eric Kripke’yi simgeliyor, benim gözümde Chuck Tanrı. Tüm bu teorilere katılmakla birlikte, hepsini çok sevdiğimi de söylemek istiyorum. " diyor Thompson.

200.bölümü de izlediğimize göre, yapımcı Carver ilerleyen bölümlerde bizi neler beklediği hakkında ufak tüyolar veriyor.

“Kardeşler başta biraz eskisi gibi olmakta zorlandılar 4.bölümde gördüğümüz üzere ve bu durum hala devam etmekte. Ama henüz ikisi de beladan tam olarak kurtulmuş değil. Dean Kabil’in Mührü’nden henüz kurtulmadı, bu Sam’i nasıl etkileyecek o da meçhul.”

Ama Dean’in "Samulet"i Impala’nın aynasına takması bize biraz umut verdi. Kardeşler birlikte olduğu sürece, atlatamayacakları şey yoktur.

Supernatural 19 Kasım’da 6.bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.[/spoiler]