Tahir Mahir Targaryen

Merhaba arkadaşlar, yıllarca “GoT Türkiye’de olsaydı kim hangi karakteri oynardı?” diye tartıştık. Birkaç karakteri kimlerin canlandırabileceği artık kesinleşti.

Benim bu konuyu açma nedenim, çeşitli karakter olasılıkları arasında kalmamdır. Lütfen yardım ediniz.

En mantıklı olasılık:

Tahir Mahir Başoğlu - Viserys Targaryen
Murat Başoğlu - Daenerys Targaryen
Burcu Başoğlu - Aegon Targaryen (Dizi)

Ya burada taktığım şey cinsiyetler oldu. Lütfen yardım edin.

Ve… Murat-Burcu Targaryenlar olur da çocuk yaparsa, söz konusu çocuk Azor Ahai olabilir mi ve ismi ne olur? Tahir Mahir Targaryen’in akıbeti nedir? Suskunluğunu bozacak mı? Murat Targaryen mülklerini satabilecek mi? Tahir Mahir ve Tywin arasındaki üç benzerlik gibi çeşitli konu başlıklarımız olabilir.

Bu kadar zeki bir troll görmedim :smiley:

Bu arada ensest ilişki yaşayan bu mahlukatların sonunun Lolys Stokeworth gibi olmasını Yüce Rhllor’dan dilerim

“They don’t choose who they love,” Ulu_çevirmen Bey.

Jon Snow’un Sevgilisi Ygritte Konuştu: Köfte Dükkanındaki Adam Sevgilimin Ta Kendisi

image

Özellikle Tahir Mahir çok iyi olmuş. Resmen ismi bile cuk oturmuş. Viserys 2. çocuk olduğu için ve tahta geçme.olasılığı az olduğu için babası ismini tahir mahir bir şeyler koyun artık demiş ve ismi tahir mahir koyulmuş gibi. Dışlanan evlat ismi.
Ensest ilişkiye hayır tahir mahirler acı çekmesin, evlerini satıp bilinmeyen diyarlara göç etmesin dizinin ana konusu

Tüm forum halkı emin olsun ki bu konu alelade bir konu değildir. Bu konu, uzun istişareler sonucunda açılmıştır. Hayrettin Sami Bey (@Ser_Bronn), Sümeyra Şuara Hanım (@stannisci) ve ben ( Simay Mimay Miraysu) bir araya geldik ve ortaya çeşitli capsler koyduk, aile soyağaçları çıkardık, malum yatı inceledik ve Tahir Mahir’le iletişime geçtik. Bu esnada zihnimizin yeterli verimi sağlaması için yoğun protein diyetine girdik ve bol bol Balıkesir köftesi yedik. Bazı tespitler yaptım onları size sunmak istiyorum:

1-) TAHİR MAHİR ASLINDA KİMDİR?

• Tahir Mahir aslında Tywin Lannister’dır hocam. Neden diye sorduğununuzu duyar gibiyim. Bakınız, Twain Mwain Lannyboi, asla ama asla Jaime ve Cersei’ye ensest suçlamalarını yakıştırmadı. Böyle bir şey olamaz dedi. Tahir Mahir Bey de çıkan iddiaları şiddetle yalanladı. Tüm bu hadiselerin, dedikoduların ve iftiraların gerçek olmadığını söyledi. Fakat bu esnada yazlığını satıp kayıplara karıştı Tahir Mahir. Tanıdık geldi mi? Evet forumdaşlar evet, Bahar Rüyası Tywin povunda Tywin de Casterly Kayası’nı satıp kayıplara karışıyordu… Büyük resim kursunu birincilikle bitiren biri olarak tecrübelerimi kullandım ve sizler için tespitler hazırladım.

2-) BURCU CERSEI LANNISTER’IN KOCASI KİMDİR?

• Burcu Hanım’ın kocası ne yazık ki sağlam boynuzlandı. Peki boynuz diyince akla ne gelir? Geyik gelir, öyle değil mi? Peki geyik diyince akla kim gelir? Robert Baratheon… Robert da boynuzlanmıştı hatırlarsanız. Üstüne de domuzdan tek yemişti ama bunun konumuzla alakası yok.

3-) MURAT LANNISTER BAŞOĞLU ASLINDA TARGARYEN MİYDİ?

• Murat Başoğlu malum skandalı bir yatta hayata geçirmişti. Peki yat, gemi vb şeyler nerede meşhurdur? Pyke’ta… Peki Pykelı’lar kimlerdir? Greyjoylar’dır. Zamanında çıkan Balıkesir Köftesi Savaşı’nda, Murat Başoğlu’nun babası şehit olur. Bunu gören Anne Başoğlu, Murat’ı ve Tahir Mahir’i alıp Pyke’a kaçar. Hikayeyi ne yazık ki bağlayamıyorum, hayal gücünüze kalsın.

Tespitlerim bu kadardı okuyanlardan aro.

Hocam benim Tahir Mahir dışlanan çocuk ismi tıpkı tahta geçme olasılığı olmayan Viserys gibi tespitim tüm dengeleri değiştirmez mi? Tüm kartları yeniden dağıttırmaz mı sence de? Bu durumda Tahir mahir kesin olarak tywin mywin diyebilir misin? @svurgun

Credits eklemeyi unutmuşum eve gidince ilk iş ekleyeceğim değerli arkadaşlar. Konuya sahip çıkmışım gibi oldu.

Öte yandan Tahir Mahir boş bir isim değildir @stannisci, foreshadow dolu, çok önemli bir isimdir.

Gördüğünüz gibi Burcu Targaryen Mahir genini almıştır.

Ve Tahir Mahir Targaryen’in yüreği ağırdır, ağrılarla doludur ki bu da Tahir Mahir’in Lannister (Tywingil) olabileceği fikrini öne sürer.

Lancel Lannister: Baelor Septi Mensupları olarak bu olay hakkında soruşturma başlatacağımızı duyuruyoruz. Gerekli işlemlerin yapılacağını ve Westeros halkının eski kültürlü yaşamını devam ettireceğimizden şüpheniz olmasın.

image

Yaman şakacıymışsın delikanlı.

Aman bulaşma Fazoranay, yapışıyor.

Fark ettim ki mesajlarımı beğenmemişsiniz. Bu bana yapılan büyük bir haksızlıktır hepinizi kınıyorum.

Başta @svurgun Kraliçem, @stannisci Beybacımız, @Ar-Phazon sınav hocam, @Ser_Bronn Trol hocam.

Saymadığım kişiler de elbet vardır. Onlar benim kalbimde gizlenmiş kahramanlardı. Ama onlara da yer yok bundan sonra. Kimseye güvenilmezmiş onu anladım.

Durumlarının beğenilecek tarafını göremedik, beğenmedik @DuaL

Hadi neyse yazayım. Bak benim de foreshadowing ifşamı beğenen olmadı. Ağladım mı ben?

Ben çok duygusal biriyim. Beni üzmeyin arkadaşlar. Komik değilse bile komik rolü yapın. :confused:

Evet arkadaslar bir de ustune iki ensestin de su ustunde gerceklesmesi olayi var. Sirf bu ayrintiyla bile curudun @svurgun . Tahir Mahir Tyrion Myrion Lannester’dir. Gemideki o bakisi hatirladiniz mi?

Boynuzlanan koca ise Jorah Mormont the lord of friendzonedur

Friendzone lordu kraken’dir. Etiket etmeyin gelir şimdi, kraken mraken’le uğraşamam. @Queen_Arianne

Tahir Mahir seni Viserys Targaryen kaderine bırakmayacağız!
Her neredeysen çık ortaya

Tahir Mahir I Targaryen muhtemelen şu an çocukların saç rengini araştırıyor @stannisci. Burcu kesin Lannister.

Hala bulamadı mı acaba saç renginden. Bir Ned Stark değil ya :confused: