Taht oyunları kitap incelemesi arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Edebiyat ödevim için bir kitap analizi yapmam istendi, bende, taht oyunlarını incelemeye karar verdim, ancak kitabı okuyalı uzun bir zaman geçtiği için tam olarak ayrıntıları hatırlayamıyorum. Acaba aranızda zamanında bu kitabın ayrıntılı edebi analizini yapan var mıdır? Varsa benimle paylaşabilir mi?

Analiz olarak değil ama tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde vikimizden bulabilirsin.

Ben ders için analiz yapmanı tavsiye etmem. Aynı şeyi ben de yapmayı düşünmüştüm. Kitap zaten Cersei’nin çocuklarının Robert’tan olmadığınının iddia edilmesi üzerine kurulu. Bu yüzden de aldatmalar falan olduğu için benim hocam pek hoş karşılamadı :smiley: Yine de sen bilirsin, tercih senin.

Viki Tr 'den her türlü bilgiye ulaşırsın ama ensest, sex de bolca kitapta olduğundan hoş karşılamayabilirler burası TR

Bence de hoşkarşılamayabilirler. Ne de olsa izlediğimiz dizide seksten tutmuş her şey var, Robert’in karısının, kardeşi ile ilişkisi var. 3 tane çocukları var diyemeyiz :smiley: Bence diğer kitaplara bak.