Taht Oyunları

açıkçası bu kitapta türkçe’ye çevrilince büyüsünü kaybedenlerden.ama çeviri fena değil yine de.sibel alaş uzun uzun paragrafları kasmadan çevirmiş.beni rahatsız eden tek olay özel isimlerin de çevrilmesiydi.(jon kar,kışyarı gibi)

Geç kalmışsın şimdiye okumuş olmalıydın :slight_smile:

Ne alaka yav? Neye gec kalmis anlamadim.

Seride ki en sevdiğim kitap…

Bu kitap sayesinde Starklar’a sempati duyuyorum.Pov karakterlerin çoğu Stark,ama Eddard Stark’ın hikayelerini tek geçerim,geçmişte yaşadığı olayları hatırlaması,bir yandan Kral’ı korumaya çalışması,Jon Arryn’in ölümünü araştırması ve tüm bunlar içinde çocuklarına çok iyi babalık yapmasıyla insanı gerçekten çok etkiliyor.

Kendisi idam edildiğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştım.

Ohoo okudum bitirdim bile birinci kitabı :smiley: evet seriyi okumakta biraz geç kalmış olabilirim ama yetişeceğim ya, sindire sindire okumak istiyorum sonra boşlukta hissediyor insan kendini hemen bitirince. :confused:

Aynı şekilde düşünüyorum, herkes kılıçların fırtınası diyor hakları da var çok güzel kitap ama benim de ilk tercihim 1. kitap değişmem :slight_smile:

ben de diyotum ki keşke bu seriyi bir, iki sene geç keşfetseydimde tüm kitapları beraber okusaydım diye :slight_smile:

yani bence ne kadar geç o kadar iyi :slight_smile:

Serideki diğer kitaplardan daha zayıf buluyorum bu kitabı. Efsanenin başlangıcı ama okurken yer yer çok sıkılmıştım bitsin artık dediğim yerler falan oldu.

D&R dan 29 TL ye almıştım kitabı dün bitirdim.Pazartesi 2.kitabı alıcam inşallah dizi başlamadan diziye yetişirim neler olduğunu bilmeden okumak istiyorum.

Birde birşey sorucam dizinin 2.sezon finali kralların çarpışması 1.kitabın sonumu yoksa 2.kitabınmı 2.kitapsa yetişemem diziye :frowning:

1. kitabın sonu

Eh sonunda.

Çok güzel bir kitap ben 1.sini bitirdim fakat 2.sini bulamıyorum lütfen yardım

Birde işe yaramaz kitap derler.Hiç birşey öğretmezmiş insana,boş bir serimiş.Alakası yok.Bu seriden her kesimden insanın öğrenebileceği çok şey var.

Az önce, aldığımdan 2 hafta sonra bitirdim kitabı. Gerçekten çok akıcı olmuş kitabı da dizi gibi, ilk kitapla ilk sezon neredeyse tamamen aynı

Hocam buradan alabilirsin ilk kitap dahil maalesef ama indirimiyle çok ucuza geliyor tüm seri http://www.n11.com/taht-oyunlari-serisi-7-kitaplik-set-P13148551

Eddard Stark, Robert Baratheon… Koca savaşçıların olduğu bana kalırsa serinin en güzel kitabı… Dizininde en güzel sezonuydu…

en sevdiğim kitap

Diziye en doğru uyarlanan kitap. :stuck_out_tongue:

Çok Teşekkürler bi türlü bulamamıştım hemen alcam

@Eddard_Stark_06

Yalnız orada bazı problemler olduğunu duydum, özellikle kargo bedava demesine rağmen para almadan kargo şirketi teslimatı yapmıyormuş.

d&r’ın sitesine bakarsan ve toplam 7 kitabı alacaksan, çok fark yok… bu dediğimi bi düşün bence :slight_smile:

Düzenleme : Şimdi toplam 7 kitap olacak şekilde hepsini topladım ve 114.55 tuttu :slight_smile: 3 milyon daha ucuz ve en azından d&r güvencesi var. Ben ilk kitabı ayrı almıştım diğer 6 kitabı buradan alacağım

Düzenleme 2 : ki zaten ilk kitabı almayacakmışsın sende benim durumdasın yani :slight_smile:

teşekkürler saol