Taht Oyunları

Çizgi romanı diziden çok daha başarılı ve kitaba sadıktır.1.cildi ülkemizde yayınlandı.15.cilde kadar olan sayılar torrent sitelerinden orijinal dilde indirilebilir.

[URL=http://bit.ly/V0BZqe][/URL]

Öncelikle Selamlar.
Kitabı dün bitirdim. Açıkçası sevdim, okuması ve anlaması rahat geldi bana. Olayların sona doğru hızlanması heyecan katsayısını arttırdı. Emek veren herkese teşekkür ediyorum kendi adıma. İkinci kitaba geçtim bile! :slight_smile:

Bir efsanenin başlangıcı <3

Tamam kitaba daha sadıktır ona bir şey demem de daha başarılı ne demektir yav? :smiley: Sen ASOIAF serisini okuyorsan dizi sayesinde çizgi roman sayesinde değil :smiley:

Çizgi romanı nerden alabiliriz acaba?

şu an 1. kitabı bitirmiş bulunmaktayım ve kitap oldukça iyiydi…kısa bir aradan sonra seriye devam edeceğim…malum hemen bitirmemek gerek :smiley:

ancak şu dikkatimi çekti…kitapta olaylar bir çok karaktere ait bölümlerde aktarılırken Robb Stark’ın kendine ait hiç bir bölümü yoktu…kitapta önemli bir yere sahip olan Robb’un düşüncelerini ve hislerini de duymak isterdim açıkçası…diğer kitaplarda var mı bilmiyorum ama bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Krallar pov olamadığı için Robb Stark pov değil

Epsilon Yayınevi’nin bir anlık gafleti sonucu olacak, seri içinde tek cilt halinde bastığı tek kitaptır. Tüm dünyada tek cilt halinde basılan diğer kitaplar düşünülünce bu fedakarlığı neye borçlu olduğumuzu düşünmeden edemiyorum. Öyle ya neden ikiye bölüp x2 kazanmak varken tek cilt basmışlar ki?

ilk defa da bu seride gördüm bu olayı…:slight_smile: bilmiyorum ilk miydi ama aydınlattığın için saol:)

beyler, böyle bir kitabin bari cakmasini almayin, 15 liraya orjinal olarak aldim. (Ned Stark in resminin oldugu).

Eger gercekten durumunuz yoksa bana özel mesaj atin size pdf olarak gönderiyim, ama lütfen korsan kitap almayiniz durumunuz varsa!.

s.a kardeş bana kitabı pdf olarak gönderebilirsen çok makbule geçer

Yeni bitirdim ve yabancı forumlarda bir çok tartışmayı okuduktan sonra, çok daha dikkatli okunması gerektiğini anladım. Bazen, karakterlerin geçmişe dönüşlerinde, o anı merak ederek flashbackleri hızlı geçebiliyor insan. Benim gibi teoriler sizi delirtiyorsa özenle okuyun efenim. :wink:

Açıkcası ben 200 sayfayı herhalde en erken 10 saatde okurum :smiley:

İlk kitap olduğu için bi hataya düşüp hızlı hızlı okudum ama şimdi pek bir şey hatırlamıyorum diğer kitaplara kıyasla. Günde 50 sf oku dikkatli sindire sindire oku. Çünkü karakterler arasındaki bağlantıyı çözmen gerekiyor bu kitapta. Diğer kitaplar kendiliğinden akar gider zaten.

yüzüklerin efendisinden sonra ilk defa böyle zevk aldım bi kitaptan efsanenin başlangıcı bu kitap

bu kitabı epsilon yayınevi’nden almayı düşünüyorum. Sizce çevirisi iyi mi, vereceğim paraya değer mi? Yoksa yanıma bir sözlük alıp orijinalinden mi okuyayım?

Çevirinin fazla eksiği yok. Önceki yayınevinin basımına göre daha derli toplu haritalar karakterle hepsi kitapta belirtilmiş. Sözlükle uğraşmana gerek yok. Yayınevi çok güzel hazırlamış. Vereceğin paraya değer yani.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Bu hafta başlayacağım dizisini bitirdim hadi bakalım 2 hafta da biter inşallah sonra ikinci kitap yaz bitmeden 5 e kadar okuyayımda yaz bitmesine yakın şu 6.da çıkar umarım