Taht Oyunları'nı en iyi kim oynuyor?

Mace Tyrell’ı Menzil’in en güçlüsü ve bide sanırım el olduğu için ankete koymuştum :smiley:

Menzilin orduları ve zenginliği Hodor da olsa Hodor da el olurdu :slight_smile:

Herif Randyll Tarly’ye sahip ya daha ne olsun :smiley:

Bu onu iyi bir taht oyuncusu yapmaz ki :slight_smile:
Şanslı Şişko :slight_smile:

peki şöyle diyeyim adam işini biliyor :smiley:

adam harbiden de işini biliyor.çoğu kişi tyrellere korkak dese de (Ned Stark’a direk boyun eğmeleri, renly ölünce hemen jofrey’e katılmaları) adamlar savaşmadan krallığı kazanıyorlar.

Varys bile westerostaki en tehlike adamın serçeparmak olduğunu söyler cersenin etrafındaki adamlardan tutun

Joffrey’in ölümüne kadar adamın her işte eli var

ve tabikiyi sansayla konuşurken istersem taht oyunundan cerseiyi çıkartırım diyordu.

Tabi burada hadımında hakkını almamak gerek her ne kadar numarası küçük olsada tüm westerosu etkileyebilecek kadar büyük aslında

Illyrio mopatis

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Lord Varys ve Serçeparmak. Aslında Serçeparmak istese her yeri karıştırabilir ama ben Varys diyaloglarını okuyunca o entrikayı daha da seziyorum.

Varys alır, her türlü. Serçeparmak da dikkate değer ama Varys o kadar kurnaz bir karakter ki kurnazlığını bile fark edemiyoruz. Toparlak suratlı ekşın adamı, köfte seni…

Şu adan Serçeparmak gibi görünsede Varys’ın planları gerçekleşirse cevap Varys olacak sanırım

Serçeparmakla Varys kapışır.Baelish’e verdim ben.

Serçeparmakla Varys ölümüne kapışır.
Tek fark;
Serçeparmak kendine hizmet ediyo.
Varys ise krallığa(!) :slight_smile:

açık ara serçeparmak olan bütün olaylarda onun parmağı var

Burada da galip gelen Serçeparmak.

Baelish. Sonunda tahtı bu alacak. Demedi demeyin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serceparmak yakinda olur varys kalir \o/

Blacfyre teorileri tutarsa eğer Varys her türlü alır. Biz oyumuzu verip yerimizi alalım

Bence Jon Snow. :slight_smile: Ciddiyim troll felan yapmıyorum.
Beni bilen bilir… :slight_smile: