Tahta kim geçer?

ben Varysten değil Illyrio dan öğreneceğini düşünüyorum sen benim oğlumsun böyle böyle oldu gibi anlatacağını tahmin ediyorum ama bir şekilde bu 2 karakterden birinden bizde o da öğreneceğiz

yeniden yükselen grifin pov u galiba yanlış hatırlamıyorsam Jon con. artık ona söz geçirememekten bahsediyordu bence hastalığı için çekip gitmesine gerek yok şuanda onu bile dinlememeye başladı

ben Jon con. dan Reagarın gerçek oğlu için bişey yapmasını bekliyorum ne yapar bilmiyorum hastalığını kullanmak en basit en zalimce en güzel ceza gibi geliyor ama bakalım

Illyrio’dan da ögrenebilir evet, ama sonuç degismez, o yüzden farketmiyor. Genç Griff bunu çok ters karsilar, Varys ve Illyrio da biliyorlardir bunu, o yüzden bence asla anlatmazlar, büyük risk, ve anlatmanin bir anlami da yok yani. Niye anlatsinlar ki degil mi?

Evet 7 Kralliga geldiklerinden beri Genç Griff’i zaptetmek daha da zor, Jon Con için bile. Ama yine de üzerinde bir otoritesi var diyeyim, Genç Griff ona çok bagli, saygi ve sevgi de var. Biraz Dany-Jorah ikilisine benziyor. Dany de pek umursamiyor Jorah’yi, hatta verdigi tavsiyelere sinirleniyor bazen, ters davraniyor ama nihayetinde en çok yine Jorah’ya bagli oluyor, en çok ona ihtiyaç duyuyor. Genç Griff de böyle su an Jon Con ile; simdi biraz fazla heyecanli falan ama durulur, Jon Con’un sözüne gelir. Jon Con yaninda oldugu sürece kontrolden çikmaz.
Dedigim gibi, bence yakin zamanda Jon Con tedavi için, ya da etrafindakileri tehlikeye atmamak için gidecek. Ve onun gidisi tüm düzeni altüst edecek.

Aegon un kimliğinden şüphe etmedikçe bu savaş sırasında gitmez bir yere bence savaş biter taht ele geçirilir gider o ayrı
yada Arianne ile evlilik olur güçlenmiş olur Aegon öyle gider ama ben gitmesi daha sürer diyorum

O kadar zamani yok. Gri Hastalik hizli ilerleyen bir hastalik ve bulasici olmasindan dolayi çevredeki insanlar için tehlikeli.
Jon Con bunu gözmezden gelmez. Bir insana yanlislikla bulastirir, sonra o insan baska birine… Böyle bir risk var. Orada kalmaya devam etmesi düsüncesiz, aptal bir adam oldugu anlamina gelir ve Jon Con öyle biri degil.

doğrudur ama onuda bu kadar kolay terkte etmez
Reagarı yüzüstü bıraktım oğlunu bırakmayacağım dedi kendi pov unda dayanabildiği kadar dayanır bence