Talisa Stark Aslında Tywin Lannister'ın Ajanı Mıydı?

Hamlarım seni güzel şey hawwwr :3

Noluyo ya ???

Ben de anlamadım. Arkadaşın kafası yerine değil gibi.

Çok tatlı gözüktü gözüme, bir de sürekli atar yapmak istemiyorum kendisine.

Roose Bolton aklanmak istenmiş.Aslında amacı en başından beri Starkları devirmek Roose Bolton daha ilk Savaş’ından sonra Tywin ile anlaşmıştır.Yani henüz Jeyne ve Robb’u veya Talisa ve Robb’u bilmezken.

Mesajlarda bahsedildi mi bilmiyorum. Ancak bahsedilmemesi ilginç.

Jeyne’in annesi Maggy the Frog’un kızı mu torunu mu ne öyle bir şey. Kimdi diye hatırlamayacaklar için Cersei’ye o kehaneti söyleyen kadın. Yani o ailede büyülü sihirli bir şeyler olması çok yüksek ihtimal. Zaten bir ara Lannisterlarla evlilik yapmak istiyorlardı Tywin de siz tüccarla evlendiniz olmaz artık diyerek reddediyordu. Ancak sebep kanınız düşük artık değil aman hacı bizi bulaştırmayın büyüye müyüye meselesi de olabilir.

Gelgelelim bu ailenin en büyük katkısı Robb’un söz bozması. Ancak bunun haricinde gerçekten Castemere lordu ilan edilecek kadar ne yaptılar aklıma hiç bir şey gelmiyor. Tüm yollar büyü meselesine çıkıyor.

Kız Robb’u gerçekten seviyor. Ama Roslin de Edmure’u seviyordu daha sadece bir kez birlikte olmalarına rağmen bunu dikkate alın.

dizi bitmiş dizide onaylanmamış onaylayacak yada bu olayın etkileceği tüm karakterler ölmüş, hadi hepsini geçin artık hiç bir önemi kalmamış bir konunun niçin konuşulduğunu anlamıyorum
forumda yada burda bir sürü bu şekilde teori üretilmiş konuşulmuş yada konuşulabilercek konu vardır
şahsen ben mantıklı bulsamda aslının olmadığı taşların doğru yerleştirildiği bir teori olarak bakıyorum
aslı olsa bile dediğim gibi artık ne önemi olacak

Başlığın Jeyne olarak değişmesi lazım. Talisa değil. Ayrıxa kitapta önemli rol oynayabilir zira lannisterlarun en güçlü lordu haline geldiler.

dizi ile ilgili bir teori olduğunda Talisa isim
ve Westerlinglerim Lannesterların en güçlü lordu olduğuna katılmıyorum, sonuçta ihanet etiler ve Lannesterlar bunu unutmaz cezasız bırakmaz

Şunu kast ettim, dizide zaten böyle bir ihtimal yok. Ama kitapta var.

Sanırım şu Kargaların ziyafetindeki Jamie ile Jeyne’nin annesi arasındaki muhabbeti pek iyi hatırlamıyorsunuz. Westerling ailesi Castemere kalesini aldı. Castemere Reyne ailesinin toprakalrıydı ve Reyne ailesi kendini Lannisterlarla denk gören en güçlü aileydi çünkü onların da zengin altın madenleri vardı. Üstelik pek çok Westerling üyesi için evlilik ayarlandığı gibi onlardan birinin piç olmasına anne itiraz etti.

Şimdi normalde kafalarına vura vura ihaneti cezalandırmaları gerekiyorken neden bu kadar büyük ödül aldılar? Sırf kızı hamile bıraktırmadığı için mi? Kamooon.

Ayrıca Robb’un kurdu dayıdan daha ilk günden hoşlanmamıştı.

doğrudur ama şimdi şöyle düşün Rob digi bir krala sırını dayamak mı yoksa Lannesterların basit bir lordu olmak mı
dayı içim farketmezdi kime çalıştığı
ben şuan için evet ihanetleri fayda verdi ama bu ihanet cezasız kalmayacak onu demek istedim

Robb gibi bir kral?

Kuzey’in yarısını Greyjoylara kaptırmış, Tyrell’ın ve Stormlands’in Lannister tarafına geçmesiyle fiili olarak savaşı kazanmak noktasında bir umudu kalmamış, Frey desteğini kaybetmiş. Üstelik önemsiz bir lord da olmadılar şimdi :D.

Ayrıca ihanetten sonra taraf değiştirme değil olay. Zaten ihanetin en başından oyun olması. Çünkü o evlilikten sonra zaten yapmış olabileceği bir şey yok.

saydığın şeylerden öncesinde Robb iyiydi onu kast ettim

İşte herkes iyiyi pek umursamıyor doğrusu.