Tapatalk sorunu

Selam arkadaslar. Bir ay suredir tapatalk uzerinden bu foruma üyeyim. Yorumlar yapiyorum yorumlar okuyorum. Sevdim burayi. Ama son bir haftadir giremiyorum. Ekli diger forumlara giriyor ama bu foruma giremiyorum. Şifre mi de degisyirip denedim olmuyor. Boyle sadece browserden girebiliyorum. Ne yapmami önerirsiniz? Sorun tapatalkta mi acaba? Umarim dogru yere yazmisimdir cunku hangi basliga yazacagimi bilemedim.

Merhaba,

Denemek için Tapatalk’tan cevap yazıyorum. Muhtemelen sizinle alakalı bir sorun. Çünkü foruma Tapatalk ile bağlanan birçok üye var. Uygulamayı tamamen kaldırıp yüklemeyi deneyebilirsiniz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güncelleme: Giriş - çıkış yapmayı da denedim. Bir sorun gözükmüyor.

Güncelleme 2: Her ihtimale karşı Tapatalk için kullandığımız yazılımı şimdi güncelliyorum. @“casper”

Güncelleme 3: Güncelledim.

Giremiyorum maalesef. Neyse emegine saglik. Ben bu sorunu cozene kadar browserder okurum artik. Tesekkur ederim.

Bir hata mesajı ya da kodu dönüyor mu giriş yapmaya çalışırken?

Uygulamayi sildim. Yeniden indirdim durum hala ayni. O yuvarlak şey donup duruyo ve sonra Net not stable diyor ama eskiden giriyordum. Datayi yuklerkenmi zorlaniyo bilmiyorum. Vpn indirip girmeye calistim o da calismiyor )) hayirlisi

Uygulamayı hataları çözmek için bir süre devredışı bıraktım.

Selamlar bende tapatalk kullaniyorum ve herhangi bi sorun yasamadim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@“casper” @“veldor” Tapatalk eklentisini daha stabil bir sürüme güncelledim. Kontrol edip geri dönüş yapar mısınız?

Please double check your APN or adblock settings yaziyor. Apn’de sorun yok ama.