Targaryen mi Baratheon mu?

Baratheon kalmadı derken Robert’a tıpatıp benzeyen piç oğlu Edric’i unutmayalım. Gittiği yerden sağlam dönerse Robert’ın genç hali olarak ortalığın anasını ağlatır.

Seyrek Saçlım Mavi gözlüm diyorum.

Bi yanda kardeşi için tüm ordusunu tehlikeye atan bi t*rg.

Diğer yanda tüm ordusu ve adamları için kızını feda eden demir tahtın tek gerçek varisi.

Hem Robert’a hem Rhaegar’a sempati duyan tek ben miyim? :smiley:

Yalnız değilsin bende öyleyim ama Robert bende iki tık daha önde Rhaegar’a göre :slight_smile:

Robert iyi bir savaşçı olabilir ama bir krallığı yönetecek nitelikte olmadığını hepimiz gördük. O tahta kim otursa yönetemez, Targaryen’siz taht olmaz :wink: Geyiğin boynuzlarını yakmaya geliyoruz bekleyin.

@rhaenyss
Geyik kalmadı neyi yakıyon :frowning:
Kalmış yukarıyı okumadım
.
Bulursan yakarsın .d::smiley:

@Leydimley Kitapta hala var. Dizi de onların yerine aslanları yakarız sorun yok :wink:

Bizim dayımızın çocukları çılgınateşe kafa atıyor, sen hayırdır?

Stannis Baratheon tabiki. The one true king.

Altın tahtın sahibi kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

Gülmek devrimci bir eylemdir…

@GeneralSquirtle Taklitler aslını yaşatır.

Siz de mi çılgınateşe kafa atıyordunuz :S

@GeneralSquirtle Biz içiyoduk dostum. O sözden kastım Cersei-Aerys benzerliğiydi hani şu hiç sevmediğiniz Aerys var ya. Cersei yapınca deli değil cesur oldu orası da ayrı konu.

Façan yansın karşiim

@rhaenyss gel hele gel gel. Vuruyuruz sırtınıza gidersiniz. Göreceğiz 7.sezonda; çılgınateşler saracak evlerinizi. Çılgınateşleneceksiniz sizi gidi çılgınlar.

Açık ve net.
#TeamTargaryen

@Ser Bronn @GeneralSquirtle Siz miyavlamaya devam edin Dragon’u kafanızın üstünde görünce inlerinize kaçarsınız. Siz kimin çılgınateşini kime satıyosunuz?

@rhaenyss
Bize ejderhayla gelmeden önce ejderha mezarı kaz. Zaman kazanmış oluruz.

#kullaniciadidegisikligigerigelsin

Altın tahtın sahibi Kraliçe Arianne tarafından kuzgunla gönderildi.

@Queen Arianne Size ejderhayla gelmeme gerek yok, bir evlilikle işiniz biter :wink: