Targaryen mi Baratheon mu?

Evet casusluk yapıyom burda

Baratheon en büyük sebebi stannis :slight_smile:

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Targaryen, Dany Aerys Aegor gibilerini saymazsak asil bir aile. Barstheonları bi sevemedim

aegor? aegon mu demek istedin maegor mu?
eğer altıncı aegon’u kastediyorsan, merak ettim çocuğun nesini sevmedin diye :stuck_out_tongue:

Karakter katliami yaptin kardesim

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu sorunun sorulma şekli bu değil aslında. Daha doğrusu altında yatan sebep bu değil.

Stannis vs Daenerys veya Robert vs Rhaegar olarak cevaplanan bir soru zira. Bundan dolayı bende Baratheon diyorum.

Aegor acıçelik den bahsediyodum. Aegor du galiba :slight_smile:

aa evet. karıştım ben tamam :slight_smile:

Stannis mi? Dany mi? diye değiştirmek lazım.

bir tarafta Stannis,Robert,Renly diğer tarafta Dany,Rhaegar ve Viserys olunca ister istemez BARATHEON!

Bunu yazarken nasıl bir kafadaydım hatırlamıyorum.Düşüncelerimin de bu kadar değişeceğini bilmezdim.Şu an tabi ki Baratheon.

Kişi bazlı gitmezsek hane bazında Baratheon derim. Çünkü 300 yılın çoğunu ejderhalar ile kontrol ediyor Targaryen. Baratheonda daha fazla görmek isterdik kral ama tek krala oranla diyar huzurluydu. Halk ekimini yapıyor, yağma olacak düşüncesi olmuyordu.

Sadece bu konu hedefli değilde, ben artık forumda baratheon, targaryen yazısı gördükçe midem bulanıyor. ne bitmez çileniz varmış. Şu seride bilmem kaç yüz küsür tane hane var.(http://viki.gameofthronestr.com/index.php/Westeros_Haneleri) gidin onları tartışın. Ne bileyim lannister vs reyne, tyrell vs gardener, martell vs lannister, tully vs hoere. stark vs karstark, ilk insanlar vs andallar vs vs vs.

baya sıktı yani.

Ne zaman Robert’ın tahtı fetih hakkıyla aldığını kabul ederler o zaman bu tartışma sona erer. Her türlü açıklamaya rağmen inkar edenlere laf edin bence.

tahta stannis’in geçmesini istiyorum ama benim hanem Ulukurt Winter is Coming …

Kapatın kitleyin buraları. Kepenk indirme zamanı geldi jsjdjdjdn

targayren ne kapatması.

Baratheonlar dururken targaryenmi kapatalım bitsin işte

Tamam siz istediniz kapatıyorum

DERMİŞİM

Gidin evinizin kapısını kapatın -,-

pre pre pre