Targaryen mi Baratheon mu?

targaryenlar çok karizmatik ama mad kingin rickard ve brandon starka yaptıkları aklıma gelince targaryenlardan nefret ediyorum

Tabikide Targaryen

İkisi de ayni soyun sopu sonucta :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Targaryen elbette

salla gitsin ikiside birbirinden beter şeyler yaptılar ayrıca bu anket neye göre

Tabiki Targaryen, Bence Baratheon hanesi yaramaz Lordlarla dolu örneklere gelelim.

-Robert Baratheon

-Stannis Baratheon

-Renly Baratheon

Baratheon olmayan ensest -Joffrey Baratheon

Yaramaz? Bunu neye dayanarak söyledin cidden çok merak ettim.

atlama gibi olmasında tavır ve hareketlerinden bahsediyo olabilir

Tabiki anlatırım. Öyle veya böyle Robert Krallığını koruyamadı birçok hata yaptı ve herkesin içinde ölüm döşeğinde Nedd Starkı Varis ilan edebilirdi ama etmedi kağıt parçasını tercih etti. Stannis resmen Şeytanla Cadıyla işbirliği yapıp herşeyi hiçesaydı. Renly eşcinsel bir geyikti güçsüzdü ve Krallığı hak etmiyordu. Joffrey’i lanet olasıcanın tekiydi anlatmama bile gerek yok onu sanırım. İşte böyle üstad düşüncelere saygım vardır. Benimkilerde böyle.

hazırlan geyiklobisi yaklaşıyor[emoji1]

Targaryen = Ensest
Baratheon = Piç

Hightower = <3

robert: iyi bir savaşçıydı ama yaşadıkları ve şehvet düşkünlüğü yüzünden o hale geldi. en az ned stark kadar iyi bir adamdır.
stannis: tek yaptığı hakkı olanı almaya çalışmak. yöntemlerinde de bir sıkıntı göremiyorum şahsen.
renly: güçsüz değildi, iyi bir el olabilirdi. keşke stannis’in hakkını gasp etmeye çalışmasıydı.
joffrey: baratheon hanesiyle bir ilgisi bulunamadı. lütfen daha sonra tekrar aratın.

özet: GEYİK FOR THE WIN

gene ben açıklayacam dimi targcılar avukat hazır :slight_smile:
Robert:Yaşadıkları nedinkine kıyasla hafif kalır ve kendini toparlayabilecekken saldı kendini hiç savunmayın
Stannis:Haklı bir talebi var şuan için ama yaptıkları yanlış ve hatalıydı (kardeşini öldürmesi ve insanları yaktı)
Renly:Kral olamaz ama iyi bir modacı olabilir konseyde bulunması dahi hataydı
Joffrey: Ne olduğunu biliyorum ama soyadı herşeye rağmen baratheon çünkü robertın oğlu sanıyorlar ve manyaktı

Başka bir bakış açısı bir bakıma doğru ama sanki senin söylediklerin ve benimkiler birbirini tamamlıyor sanki :slight_smile:

bazı yönleriyle evet lakin birkaç hata üzerinden haneye yaramaz, güçsüz vs demek de yanlış benim dikkat çekmek istediğim nokta oydu.

Robert: haksızsın
Stannis: haksızsın
Renly: haksızsın
Joffrey: haksızsın

Bence o da haklı, sende haklısın ve bende haklıyım kendimize göre haklıyız. Kendimize göre yorumlamalarımız var.

Ayol adam nasıl herkesin önünde varis ilan etsin Ned’i. Adamın göğüs ve bel arasına domuz girmiş hareket edecek hali yoq.

İşte bu yüzden ölüme bu kadar yakınken duyurusunu yapmalıydı hareket etsin veya etmesin gerekirse taşınmalıydı halkın önüne kadar :slight_smile: Robert öldükten sonra Joffrey’nin kral olmasıyla ve Ned’in yakalanmasıylqa resmen yıkıldık :frowning:

Baratheon tabisi

Robert King’s Landing’deki herkese tek tek söyleseydi bile Lannister’lar Ned’i vekil ilan ettirmezdi. Bunu sen de biliyorsun bence.