Targaryen mi Baratheon mu?

bakın ikiside öküz,ikiside taht için diyarın anasını ağlatacak iki hanedan
edit: ilk dediğim ikiside öküz dediğimde viserys targaryene göre dedim birde robert

abicim şimdi targ.lar ile kimse boy ölçüşemez ejderha savaşta +75 puan şağlıyor targaryenlere orası bir gerçek

fakat khaleesinin roberti hırsız olarak görmesi hiç bi zaman mantıklı gelmemiştir bana.

senin baban onlarca kişiyi yaksın, abin milletin karısını çalsın ondan sonra yok öyle yok böyle tabi adamlar isyan eder…

daha evli değillerdi yalnız :smiley:

Ejderler geliyor az kaldı az

İkisindende nefret ediyorum . Az kaldı ulukurt uluyunca inlerine dönecekler …

Gene mi aynı muhabbet kardeşim?!!! Serideki her haneye nötr olmak en iyisi.

Leo hanemizi utandiriyorsun

Artık Leo değilim o günler geride kaldı.O günlerde ne olduğunu hatırlıyorsun zaten.Ama Targaryenleri hala seviyorum sadece tartışmalarda tarafsızım yoksa içten bir sevgim var onlara.

Leo degilsen sen kimsin? Çok degistin leo.bu paralel yapi seni cok degistirdi.

Baratheon tabi ki gazap bizimdir arkadaşlar ama hala favori hanem bolton

Taht Daenerys’ın,gönlüm Stannis’in be abi .-.

“ya para ya mum” gibi olmuş .D

Targaryen forever. Fire And Blood !

Taht şu anda kimin derseniz meşru olarak kesinlikle Baratheon’ların.Ama Targaryen’lar fethederse ki büyük ihtimal öyle olur bende Targaryen isterim.Ama şu anda tahtın sahibi Baratheondur.Targaryen olabilmesi için fetih hakkı lazım

“Temizleyen ateş gelecek! Kral Stannis dönecek!”

Targaryen ’ ler Westeros ’ u işgal ettiler kanla ve ateşle binlerce insanı öldürdüler ve bunu yapan Fatih unvanı aldı orasına kimse laf etmiyor ama iş Baratheon ’ lara gelince işgal etmiş oluyorlar İşgalci Robert diyorlar bir işgalci varsa o Targaryen Hanesi ’ dir en başından beri tahtı işgal ettiler neyse ya çok yazmışım Baratheon ’ a attım işte :slight_smile:

STANNIS STANNIS STANNIS!!

Bir Bolton fanı olarak ve ne Stannis’i ne de Dany,i desteklemeyen birisi olarak Baratheon diyorum

Baratheonlar candır.Adamın dibidir.Targaryenların devri çoktan bitti.

baratheon dedim ama sevdiğim baratheonlar öldü :slight_smile: kalbimde yaşayan adına dedim. zaten targları hiç sevmem.