Telltale'dan Game of Thrones Oyunu

Forester nedir yav ilk defa duydum.

Kuzeyli klanlardan biri

Glover’larin sancak beyi olmasi lazim .

Oyun için görseller yayınlandı.İlk sezon 6 bölümden oluşacakmış.İlk bölümümün adı Iron from Ice olacakmış.

Bilgisayar oyunsu mu olcak? Ve kaş para

Yıl olmuş 2014 grafiklere bak, neden grafikleri sorguladığıma geliyorum arkadaşlar adamların elinde zaten hikaye var. Tek yapmaları gereken grafikler ve sesler(bunu da diziden çalsalar) ve grafikler berbat bence yani bir gta ya bakıyorum birde buna, hatta daha geri gideyim skyrim’in bile grafikleri daha iyi bunlar resmen çizgi film gibi, tabi bunlar sızdırılmış görüntüler ne kadar doğru orası da tartışılır.

Telltale oyunlarını bilerek bu grafiklerle yapıyor ama. Hikaye-senaryo ağırlıklı oluyor oyunları ve çizgi roman havasında sunuyorlar. Bu zamana kadar çıkan tüm oyunlarında bilerek aynı grafikleri kullandılar.
Bir de her oyunu 4-5 bölüm olarak çıkardıkları için bu şekilde yapmak daha kolay oluyodur diye tahmin ediyorum.

Bende onu diyorum senaryo zaten belli ve oyunu zaten çok uzun zamandır bekletiyorlar en azından grafik konusunda bir şeyler yapsalardı. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ben oyunlarda grafiklere önem vermem ama burada itiraz etmemin sebebi tek yapmaları gereken şey grafikleri iyi yapmak, GoT dan bahsediyoruz sonuçta

Grafikler iç açıcı olmasada şimdiye kadar yapilan got oyunlarından oldukça iyi ki telltale zaten bu formatta yüksek grafik beklememek gerek … oynanır .

Ne tarz bir şey olacak. Oyunun verdiği karakterle, kendi istediğimiz lorda yemin verip, oyunu mu oynayacağız CK2 tarzı?

Yoksa MBW tarzı dövüşecek miyiz? Yükselme şansımız var mı? Yoksa şu mobildeki TWD oyunları gibi mi olacak? 2 DK video + 10 dk oyun. gibisinden?

MBW gibi olacağını düşünmüyorum. Telltale daha çok senaryo üzerine oyunlar yapıyor. Rpg tarzı gibi gibi. Seçtiğin her cevap için ayrı bir senaryo.

Diğer oyunlarını bilmiyorum ama o dediğin TWD The Game de olmuyor.

Yani sadece kimi kurtaracağını seçebiliyorsun oda zaten eninde sonunda ölüyor.

Hani son aynı ama etki eden karakterleri değiştirebiliyorsun.

Düzenleme: Grafiklere baktım da atmosfer olarak oyunun gerçekçi olacağına dair şüphem yok ama bence yine oyuna ağır bir melankolik bir atmosfer yaratacakları kesin bakarken bile tribe girdim.

He giderli mi? keşke biraz daha güzelleşse grafikler ama teltalle’nin tarzı bu. Böyle kabullenmek lazım.

Evet tabi. Ama ben bu oyunda Twd’den daha iyi bir senaryo bekliyorum. Hali hazırda karakterler de mevcut. Bu haber çıkalı da uzuuun zaman geçti. Beklentim yüksektir.

Locke var, demek ki senaryo dizinin paralelinde gidecek. :S Kitapçılar için yine bir hayal kırıklığı olacak gibi. :S

Oha olaya lost girdiyse oynamam

Oyunun ilk trailerı yayınlandı.İlk bölümün önümüzdeki ay yayınlanacağı açıklandı.

Oyun Steam üzerinden ön siparişe açıldı.Oyunun 6 bölümünü kapsayan ön siparişin fiyatı 44 TL olarak belirlendi.Ayrıca oyun için istenilen sistem gereksinimleride açıklandı.

Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c sound device

Oyunun ilk bölümü 2 Aralık’ta yayınlanacaktır.Oyunda oynanılabilecek 5 farklı karakter olacaktır; karakterler ise şunlardır:

Gared’i ilk gördüğümde Jamie sandım :SSS

Ya bunu niye yapıyorlar? Jaime falan olmak istiyorum Jorah istiyorum mesela Jorah olmak zaten en zor şey… ben ısınmadığım karakterlele oynayamam ki

gerçi teltalle’nin işi bu adam sevdirmek

Rpg saglam olursa sikiinti yok