True Blood

Kesinlikle katılıyorum sana @Nyks ilk sezonun karşısına adamakıllı kurulup bi kaç bölüm izledikten sonra dizi zaten seni içine çekiyor müptelası oluyorsun. Hani şöyle diyeyim 5.sezon öyle bi final yaptı ki 5 sezon boyunca izlediğimiz ekşınlar yeni sezonda gelişecek olaylara kıyasla hiç kalacak gibiydi, herkese tavsiyemdir sakın ola Vampire Diaries, Twilight nevinden bişey sanmasın kimse önyargıları kaldırın.

6.sezon da 8 Haziran’da başlayacakmış burada takipçilere duyurulur.

bu da yarim biraktigim dizilerden. basroldeki kizin sinir bozucu tipine dayanamadigim icin izlemeyi birakmistim. oysa kitap serisini de cok severim, gerzek vampir askli ergen serilerinden degildir. belki bir gun alexander skarsgard hatirina o kiza tahammul edip izlemeye calisirim.

Aslında başroldeki ablanın özel yeteneği falan gayet güzeldi ama nedense ben de tahammül edemedim, 2 sezon 720 p indirip 3-4 bölüm izleyip sonra da silmiştim :slight_smile:

Bu diziyi ben de yarım bıraktım ama bir gün devam edicem inşallah. Yalnız diziden soğuma nedenlerimiz aynı.Başroldeki kadının gıcıklığı. Önceki sayfaya ben de aynı şeyleri yazmıştım :slight_smile:

Kızın tipinde ne var ki? Dişlerin arasından uçak falan geçer ama ben bir iticiliğini görememiştim. Evet, şuan seni sorguladım.

Edit: Ben de diziyi yarım bıraktım.

aslinda sookie kitapta ericle beraber en sevdigim karakterdir. ama nasil dizideki eric kitaptan firlamis kadar uygunsa, sookieyi oynayan ablada tam tersi alakasiz. ve ayrica kim izlese bu kizdan nefret ediyor :stuck_out_tongue:

@“Uaerys” ne bileyim sundan dolayi itici diyemem. izlerken gicik oluyorum. birde ses tonuna dayanamamistim sanirim…bazi dizi, film karakterlerie karsi boyle hissettigim oluyor (mesela theonu oynayan kisi) bu da onlardan biri.

Ehe ne kadar çok kişi yarım bırakmış öyle tamamen zevk meselesi saygı duyarım tabi ama yine de izleyin derim dediğim gibi 5.sezon muhteşemdi ve hatta finali bugüne kadar izlediğim onlarca dizi finali arasından en iyilerdendi diyebilirim yine de vakit sizin tasarruf keyfi de sizlerin tabi. :slight_smile:

Yeni sezon ne zaman başlayacak?

@“Ser Robert Strong” Görmemişim kusura bakma :slight_smile:

Estağfurullah olur öyle :slight_smile:

Yeni sezona bomba gibi dönmüş dizidir :smiley:

Aynen katılıyorum ne kadar özlemişiz öyle yaz başlarının vazgeçilmez dizisi oldu bu dizi fantazi unsurlarının dibine vurmuşlar artık yok yok izlemeyenler izleyip şu veya bu nedenden ara verenler mutlaka başlasın pişman olmazlar. :wink:

Billith’i değil ama Warlow karakterini çok merak ediyorum umarım hemen ölmez.

Çok güzel başladı şimdi iyice toparlarlar konuyu açarlar
spoiler o küçük çocuklar büyüdüğündeki adamın tepkisine az gülmedim. Dadyy!! :D:D spoiler

6x02 de çok güzeldi gerçekten iyice yaymaya başladılar konuyu ve fantazi yine son noktada.

-spoiler-

Bill bütün bölüm oturdu o olmadı ama kalan 8 bölüm birilerini perişan edecek gibi hele hele Walking Dead’den sonra bi kelek valide burada çıktı ya başta Bill’e hafiften ayar olsam da şimdi tam destek veriyorum :slight_smile:

@Arya Stark sanırım sen de benim gibi ters köşe oldun Warlow başkaymış meğer. :slight_smile:

Ben onu ilk gördüğümde aklıma hemen SmackDown’dan Undertaker geldi ne kadar benzetmişler yahu:

ben 5.sezonuna kadar izledim of abi 4.sezonda çok sıkıldım saldım
abi bide şu mıymıy sookiye herkes niye aşık oluyor?Sen Eric’sin büyük düşün!

Bak bu yorumu zamanında senin gibiler için yapmıştım müsait bi zamanında mutlaka aç 5.sezonu bitir zaten ağzın açık bitirirsin muhtemelen 6 da başladı 2 bölüm yayınlandı bile 3.bölüm çıktığında bize yetişmiş olursun muhtemelen :slight_smile:

@“Ser Robert Strong” Evet ters köşe yaptılar :slight_smile:
Peri prensiyle ilgili diyalog çok iyiydi :smiley:

:smiley: Aynen ya Jason bi numara benim için sonra Andy Bellefleur geliyor kızlarından birine yaptığı surat ifadesini hatırladın mı etrafında dans ederlerken :smiley: