True Blood

Andy’nin verdiği tepkilere çok gülüyorum, bebeklerin büyüme sahnesi de çok komikti :smiley:

Kesinlikle ya Andy kadar tepkilerine güldüğüm bi karakter varsa o da Terry’dir bu arada az önce favori karakterlerim arasında saymayı unutmuşum :slight_smile:

Sırf Eric için izliyorum <3
Sookie’yi de seviyorum ben ne derlerse desinler. Bu rol için en uygun kişi bence.

Lilith Tanrı tek dedi vuu

Son bölümde Eric’in saçlar öne yatık gözlük ceket kısa gelmiş model neydi öyle yalnız ya. :smiley:

Bi de şu Sookie’ye gerizekalı falan diyenler role gitmediğini iddia edenler var da kesinlikle sana katılıyorum role bu kadar yakışsın.

Bu arada kendisi Bill’i canlandıran karakterin gerçek hayattaki eşidir ek bilgi. :slight_smile:

Doğurdu mu? doğurmuş olması lazım

2 çocukları mı ne varmış diye hatırlıyorum. :slight_smile:

Geçen sene hamile kaldıydı işte.
Doğurmuş olması lazım ikizleri var sanırrsam

Aynen öyle imiş ben de şimdi baktım bilgimi tazeledim. Sookie geçen de bi kendi tabiriyle “yakışıklı” buldu yine bi ekşın bekliyorum onlardan ama adamlar aşmış tabi karı koca aynı dizide olsalar da sıkıntı yok :slight_smile:

Diziyi 2.sezonunda bırakmıştım ama dün e2’de görünce yeniden bi izleme isteği geldi. Sookie’ye rağmen devam edeceğim sanırım.

Sookie denen aptal kız yüzünden tiksindim diziden.Kız vampirlerle her yoldan ilişkiye giriyor ama sinirlenince asshole diyemiyor, a…hole diyor.Bu ne kezbanlık yahu?
Onun haricinde dizi fena değil.Bacus perisi fln olduğu sezon sarmıştı baya.

izlemek isteyenler için tek sebep: Eric(Alexander Skarsgard)

SBS dönemimi mahveden dizi. Bunu izlemekten ders çalışamamıştım. Harika bir diziydi. Eric yetiyordu zaten