TWOIAF Çevirisi (ROBERT'IN İSYANI EKLENDİ!)

O bu foruma da mı üyeymiş hiçbir bilgim yoktu bu konuda :smiley: neyse zaten koymuşlar. Teşekkürler

Arkadaşlar ben konuyu zaten güncel olarak ekliyorum sürekli takipteyim. Merak etmeyin. :slight_smile:

Bunu PDf veya EPUB olarak yapsak yada hepsini ilk başlıkta editlesek muazzam olur aslında, eline sağlık hiçbir yerde bulunmuyor bu çeviriler.

Bu Yaz Kalesi Trajedisi ileride yeniden açılacak bakın orada saklı, kurtarılmış falan bir şeyler var.

Çeviriler tamamlandığında pdf şeklinde yayınlanıcak. Ayrıca çevrilmemiş ek bilgiler de var dipnot şeklinde. :slight_smile:

Spoilera alınmamış yazılar var.Onları spoiler a alsak iyi olur aslında.

Harika bir çalışma çeviren arkadaşın ellerine sağlık

Diğer bölümler ne zaman gelecek biliyor musunuz. Yoksa sadece buraya kadar olan bölümler mi yayınlandı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim eklediğim bölümlerin tamamı spoiler içinde. Birkaç bölümü başka bir arkadaş eklemiş, ona ulaşın.

Yeni bölüm Stark Krallığı’nın Tarihi. Ve oldukça uzun bir bölüm. O yüzden çevirisi biraz uzun sürebilirmiş, çeviren arkadaş öyle söyledi.

Belirli bir tarih yok ama 1 2 hafta içinde bekliyorum gelmesini.

Bitirmenize çok kaldı mı peki ? Çünkü gerçekten okumak istiyorum ama ingilizcem yetmiyor. :biggrin:

Çevirisini ben yapmıyorum :smiley: Bir arkadaş yapıyor, ben direk ondan alıntılayıp ekliyorum buraya.

Son konu ejderhaların çöküşü 3 ay önce paylaşılmış acaba çeviriyi yapmiyor mu cypon yoksa burda paylaşılmıyor mu burda?

Yoğun olduğu için yapamıyormuş.

Ceviriyi yapan ve burada paylasan herkese çok çok çok tesekkürler! Ellerinize saglik :slight_smile:

hiç olmasa cevap aldığım için rahat ölebilirim :))

Çeviri yapan arkadaşlara soruyorum. Eliniz de bir başka çeviri var mı? merakla sizleri bekliyoruz.

Cahilliğime verin ama bu parça parça yayınlanan bölümler tam olarak ne oluyor yazar tarafından yazılmış ansiklopedik bilgi gibi bir şey mi?