Tyrell Hanesi

“Knowledge is power” eheheh :smiley:

westerosun en cikarci ve sinsi ailesidir bunlar. hic bir uyesine sempati besleyemedim sevmedim bunlari.
bi tek diken kralicesini sevmistim o da zaten redwyn di galiba :stuck_out_tongue:

GT-S5670 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Grrm,Tyrell’leri yaparken herhalde Valois ve entrikacı Bourgone sülalesinden esinlenmiş.Güç nerdeyse oradalar,Garlan hariç bir adam akıllı üyeleri yok.

Olenna ölse hiçbir şey yapamazlar zaten salaklardan oluşuyor

Dağ Loras’ın canına kastettiğinde, neden sessiz kaldıklarına hala mantıklı bir açıklama bulamadığım hane.

bunların satmayacağı adam yok. Kızlarını vermedikleri adam yok zaten memlekette. Yüksekbahçe üzerindeki hakları bile şaibeli. Asıl anlamadığım konu bokun üstünde sineğin çok olması misali diyardaki en kalabalık nüfus ve ordu bunlarda. Hayat garip

Bende bu nefreti anlamıyorum…
Lannister kadar zalim değiller, ama Lannisterlara tapanlar var.
Yüksek Bahçe üzerinde iddiaları gayet GÜÇLÜ, Florentlerin iddiaları (claim) ZAMAN AŞIMINA UĞRADI.

@Bloodraven kimseyi sattıkları yok -,- Renly ÖLÜNCE taraf değiştirdiler, yani ortada satma falan YOK. Lannisterları kullanıyorlar ama onlara mustahak.

Willas ve Garlan en sevilen üyeleri ama aslında hepsi sevecen <3
Mace’ten nefret etmiyordum ama Olenna benim bakış açımı bozdu dsfsdf :smiley:

TYRELLS ROCKSS !!
Stark/Lannister melezi bir hanedan :3

Robb ölünce Karabalık çıkardı Stark sancağını Nehirova surlarına dikti ama :smiley:

Ama Karabalık’ın veya Tullylerin olası ittifak şansları yok -,-
Zaten Loras da diyor, fiilen veya sözlü olarak asla Renly’e ihanet etmicekler :wink:

Renly’nin anısını yaşatan yine Tyrelller. Lord Renly diye gemi adı bile koydular :3

Tywin ölüncede Lannisterların gotü başı ayrı dağıldı asdfsdg :smiley:

Tyrell hanesinde Willas ve Garlan varken geleceği parlak olan mükemmel bir hane olma yolunda ilerliyorlar.

Willas ve Garlan gibi mükemmel adamlar varken gerisi önemsiz. Willas politik işlere, Garlan askeri işlere baktığı sürece sırtı yere gelmez. Ve biraz entrika yapmayan aile asla ayakta duramaz. Yıkılmak için mi bekleyecekler? Tully ve Starkların hali belli.

Tyrell leydilerinin ve willasın joffun piç olduğunu nerden bildikleri konusunu biraz açarmısın bana biraz saçma geldi çünkü olenna dediğin imaları yaptığında Stannis joffun piç olduğunu tüm diyara duyurmuştu

BİRİNCİ KİTAPTA, Jon Arryn amca köpek yetiştiricileriyle konuşmuş Cersei’nin çoçuklarının babası konusunda şüpheye düşünce yani atıyorum sarışın köpekle esmer köpek birleşse ne olur gibisinden. Ve Willas bir köpek yetiştiricisi (sadece köpek değil at, şahin ne bulursa ama bu başka bir konu D; ) ^.^

Olenna ise çok yaşlı bir kadın, Baratheonların kömür saçlı olduklarını biliyordur + şüphelenmiştir. Kendisi Lannisterlara pek haz etmiyor zaten :3
Olenna öğrenince güzide torunu Margaery’e çıtlatmıştır birşeyler xd

jedi margaery kurtaramıycak bence bunları starklar gibi olacaklarını düşünüyorum

şöyle düşünmek lazım
eğer sen lannisterlardan değilsen onların düşmanısın,ortası yok.
eğer düşmansan sonun çok fena (örn.:starklar,tullyler)
ve eğer tyrellerde cersei cadısının entrikalarına yenilirlerse içinden hawking’in bile çıkamayacağı bir karadelik denklem oluşuyor
lannisterlardan değilsen = düşman
lannister’a düşmansan = ölüm
ve tyrellerde yenilirse
lannisterların müttefikiyse de = ölüm.
yani herkese ÖLÜM.

Herkese ölüm olayını sevdim. :smiley:

TYRELLER=BURAK YILMAZ
asdsafaegtahjshgdfsbsdvfAFegaaebdvasgdfh

Bende kafama taç taksam margeary gelirmi acaba?

Catelyn in bir sözü var bu evlilikler kounusunda Renly nin yanına gittiğinde Margeary ve tyrell ordusunu gördükten sonra geri starkların yanına dönmüş , Margeary nin Joff ile evlendiğini öğrendikten sonra Robb ’ a keşke sen evlenseydin mi böyle bişeyler demişti

Robb keşke Jeyne yerine Margaery’nin kollarına düşseydi diye düşünmüştü.Haklıydı da :smiley:
Ama zaten Tyrell’er Starklara katılmazlardı.Her zaman kazanan tarafta yer almaya çalışıyorlar çünkü.

Tyrel’ler Stark’lara katılsaydı kazanan taraf Stark büyük ihtimal Stark’lar olurdu

Ama o anda kaybediyorlardı.Orada Lannister’lar dururken Starklarla katılmazlardı Tyreller.