Tyrell Hanesi

Garlan ve Willas’ın hakkını yeme bence…Onlarda adam gibi adamdır diğerlerine benzemiyorlar…

Bana çok asil geliyorlar.Hanenin tüm karakterleri renkli kişilikler.Genel olarak seviyorum.

şahsen hane olarak pek sevmiyorum, daha doğrusu hane politikasını sevmiyorum ama mekanları cidden çok güzel… :smiley:

Adamlıklarını hatırlamıyorum pek ama… :smiley: Willas’ı daha seride görmedik herhalde ama düzgün çocuk gibi duruyo… Garlan da KF de görünmüştü galiba tekrar bakmak lazım. Evet onların hakkını yemiş olabilirim biraz :smiley:

kıskançlık seziyorum. tamamiyle başarızlıklarla dolu Martelllerden iyiler nihahaha
Renly salak değildi. İlla birilerinin ölmesi mi lazım krallık kazanmak için? İyilik de yaramıyor ya.

oooo birileri Martellere diss attı… :smiley: @“Emilio Toland”

dizideki şu sahne Martellerle Tyreller arasındaki farkı gösteriyor… sadece Oberyn ve Mace’e odaklanın!:

Renly mi iyilik yapan oluyor şimdi burada??? :confused:
Hem Martelllere nereden geldi konu daha büyük soru işareti…

Bilmiyorum. Yakan top gibi. Biri diğerinin favorisine musallat olunca diğeri hemen başkasına sarıyor. dalaşma çarkı.

Küçük konsey diyorum wilo
Bidaha izle. :stuck_out_tongue:

Hadi iyi bir adam ol ve git kağıt kalem getir jdkdjdjsj

Uşak olmak nasıl bir duygu bir de Mace’dan dinleyelim:
“Tywin abi git dedi kalem kağıt getir dedi ben de iyi bir adam oldum ve getirdim. En sevdiğim ve alamadığım kale Fırtına burnu. Çok seviyom orayı. Küçük bir maketi var bende yatmadan önce bakıp hayaller kuruyom. :D”

Diziye dikkat edelim.

İki önemli Tyrelli tek kalemde sildiler. Demekki önemli değilmiş. Djjfjd
Ama obinin kızları seneye casting edilecek. Jdjdjdj

İşte Martell Tyrell farkı. 8)

Kitaptaki Garlan sahnelerini hatırlayamamam da bir örnek olabilir demek ki önemli sahnede değilmiş :smiley:

KAFASI YOĞURT OLAN OBERYN AMA

AZ DALGA GEÇİN BE
PİS YILANLAR

Hem neden illa diziden örnek vermek zorundasın anlamıyorum. Kitapta sana malzeme çıkmıyor tabii. Kitapla gel bana dizi argümanları önemsiz benim için o yüzden istediğin kadar sallayabilirsin.

Kaşınmak (mecazi anlamda)
Dizi Kitabı bazalmıyor mu?
Neden izliyoruz diziyi dübür! :stuck_out_tongue:
Sallayabilirsin diyo ya. Buraya Oberyn ve Mace Konsey fotosu atardım ama teldeyim. Jdjdfjdk

Ya bir hanenin lordu bu kadar mı salak olabilir arkadaş? Anasından hiç mi birşey kapmaz ya jdjdjdjf
Allah sabır versin Tyrell hanesine.

Fırtına Burnu önünde toplaşıyolarmış yine. Cümbüş var gelin sjkdjfjd

kitaplarda tyrell mi var R’hllor aşkına??? :DDDD o çok methettiğiniz biri 6 kitaptır piyasada yok, diğerleri de aralarda süs olsun diye çıkıyo… :smiley:

Willas ve Garlanı diziye koymayan D&Dye en büyük tepkilerden birini vermiş kişiyim.
Bu iki muhteşem karakteri almayan D&Dnin ileride ne yapacağını çok merak ediyorum.

Ama Wiloya takılmak çok sarıyo skkdjdjd

Yapmayın lütfen :(. Geçmişteki hizmetçilikleri övünülecek bir şey değil ama hangimiz kendi ailemizi seçebiliyoruz ki? Önemli olan şu an ne oldukları. Tyrell hanesi kıtanın en güçlüleri arasında. Bundan hoşnut olmamanız onların soyu ile dalga geçmenizi gerektirmesin, kimsenin ataları mükemmel değildi.

[quote="~LadyStoneheart~, post:160, topic:98"]
Büyük haneler arasında en nefret ettiğim bu hane. İlk Renly’ye yanaşıyorlar sonra da Joffrey’e. Kolay yoldan krallık kazanmak resmen adamların yaptığı. Baktılar Renly diye bir salak var, otorite boşluğu var hemen konalım tahta. Oh ne ala memleket! Olenna dışında tek düzgün adam yok içlerinde. Randyll Tarly, Redwyne’lar var diye kendilerini bir halt sanıyorlar. Stannis, Aegon ya da Dany farketmez birinin şunlara dünyanın kaç bucak olduğunu göstermesini dört gözle bekliyorum.
[/quote]Renly niye salak oluyor anlamıyorum. Adam resmen ideal kraldı, homofobiniz bakış açınızı etkilemesin lütfen.

[quote=“TurkJedi, post:176, topic:98”]

Arkadaşın homofobik bakış açısı olsa Oberyni sevmezdi.

[quote=“TurkJedi, post:176, topic:98”]

Homofobiyle falan alakası yok. Aksine Loras’ı biraz seviyorsam o da Renly’ye gerçekten değer verdiği içindir. Ama Renly’nin 2. kitapta Stannis’e karşı olan tavırlarını en hafif tabiriyle küstahlık olarak görüyorum. Üstelik savaş görmemiş bir adam abisiyle savaşma derdindeydi. Bu Tyrell’ler olmasa ne yapardı hiç bilemiyorum.
Konu Renly’ye kaymasın, konunun özü Tyrell’ler kimde güç varsa ve kim en çok işlerine geliyorlarsa ona yavşayan bir aileden başka birşey değil gözümde.

Başka napmalarını bekliyordun? Sen söyle o zaman? Kendi çıkarlarını düşünmeyen tek bir hane söyle dişimi kırıcam. Herkes güç peşinde, taht oyunları bir şey çağrıştırıyor mu?

İyi de Tyrell’ler yırtık dondan fırlar gibi birden ortaya atılıyorlar Renly’nin yanında sonra gidiyolar Joffrey’ye sanki Joffreyde bi b*k varmış gibi… Bunlar fazla çıkarcı, çok sırıtıyor yani. Bir şekilleri yok adamların. Başka hane var mı kralları öldü diye ona rakip olan kralın ayağına kapanan??
Nasıl olsa büyük ihtimalle avuçlarını yalayacakları için tartışmayalım bence, herkesin görüşü kendine.