Tyrion Bölümü(Çeviri)- The Winds of Winter

bu saatten sonra yapmasın artık nolur ya :slight_smile:

Yapmaz yapmaz zannetmem. Zaten onu da ipucu olarak vermiştir kasten.
Of sadece spoilerdan konuşmak çok zevkliymiş ya ahuduhauhf

Bir cüce ejderha sürebilirse Tyrion kesinlikle viserionu sürecek.5.kitaptan beri Daenerys lehine durumların içinde buluyor kendini.Serinin başından beri olan ejderha merakını da unutmamak gerekir.Sanki bu savaşa nokta koyacak olan drogon ve dothrakiler gibi.

Fırsat bulup ancak okuyabildim. Düşündüğümden çok daha iyi bölüm olmuş. Arya bölümü de iyiydi çok güzel bir kitap bizi bekliyor.

ejderha sürücüsü cüce :wink:

O sondaki olay sadece Tyrion’i işaret etmemiş olabilir. Tyrion’in önüne düşen taş kanla kaplıydı ve sildikten sonra kanlar damarlı bir şekilde aralarda kalıyordu. Bu yürek ağacını temsil ediyor olabilir. Bu durumda Bran ve Jon ihtimali de doğuyor.
Ama okuduğumda benim de aklıma gelen Tyrion’in bineceğiydi. Umarim oyle olur.

Aslında düşününce dediklerinde haklılık payı var. Her ne kadar Stark fanı olsam da ejderhaya Tyrion’in binmesini tercih ederim. Cüce olduğu için görmediği hakaret kalmadı. Ejderha sürünce Cersei’in surat ifadesini görmek isterim.

Kesinlikle brani isaret ediyor

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

domuz sürücülüğünden ejderha sürücülüğüne… işte azim budur :smiley:

ejderha sürücüsü olması için ejderha kanından olması gerekir ki bu da bi kısım teorieri beraberinde getirir bence max kral(içe) eli olur tyrion

Tyrion binemez. Anca gitcek victarionun borusunu çalcak.

Burda borudan kastim , ejderha borusu :slight_smile:

Teşekkürler. Görünen o ki Tyrion ölü soyuculuğunada başladı :slight_smile:

Beyler bunlar 6. kitaptan seçilmiş bölümler mi…Yoksa kitapla alakası yok mu?

Evet. Kitaptan bir bölüm bu.

Kitap bu yil cikar mi ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük ihtimal çıkmayacak. Çıksa bile yurt dışında bu yılın sonunda çıkar en erken. Bize de ilkbahara gelir herhalde. Çevirisi felan.

2015 yazinda elimizde olur yani :frowning: neyse lys de bitmis olur rahat rahat okurum

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@“Observer”

Büyük ihtimal gelecek sezonun başında çıkar. Kafadan altı ay çeviri sürer. Edisyonu iki ay. Amerika çıkışından anca on ay sonra Türkçesi gelir. Tabi ben o zamana kadar baya çevirmiş olurum. Sibel Alaş ile yarışırız artık :stuck_out_tongue:

[/spoiler]Beyaz ejderha Tyrion bölümünde çok fazla kullanılmış ve en son olarak “Beyaz cyvasse ejderhası Tyrion’un bacaklarının dibine düştü” diye bitiyor acaba Tyrion’a gönderme olabilir mi ?

Kimin eli kimin cebinde karışmış Meeren’de :smiley:

millet dany için savaşıyo kendisi ortada yok :stuck_out_tongue: