Tyrion’un karısının Kim Olduğu Hakkında

bu kız Lanna nı Tyrion un kızı olduğundan nasıl eminiz Tywininde olabilir :stuck_out_tongue:
neler yapmışlardı kadına hatırlayın seride zaten 50 kişinin tecavüzünden çocuk doğurmuş biri varken bir ikincisi niye olmasın

Tywin’in Shea’ye kadar fahişelerle yattığı görülmemiştir, Cersei bile şaşırmıştı kadını yatakta görünce.

Bu kadın Tyrion’un karısı ise Lanna tamamen Lannister özellikleri taşıyan biri, o askerler Lannister askeri olsa da o aileye mensup değiller.

en son kadınla Tywin yatıyordu ben öyle hatırlıyorum

Hayır, Tyrion. Lakin onunla ilk yatan da gene o idi. Yani ilk ve son kez ona sahip olan Tyrion.

Shae’nin özelliği ne ki o adamı onca yıllık alışkanlıklarından vazgeçirdi? Bu adam diyarın Rotschild’ı. Çok daha güzellerini kolayca bulabilecek birisi.

Bence Tywin daha önce de hayat kadınlarıyla birlikte oluyordu. Ancak sadece vatan millet Casterly Rock edebiyatından ailenin itibarı gitmesin diye bunu gizliyordu.

Zaten Tyrion birebir Tywin’in kopyası karakter. Tyrion’un kötü alışkanlıklarını da Tywin ilgilenmediği için yapmıyor değil, sadece geçmişinden kaynaklı hırsla bastırıyor. Tyrion’dan Tywin’in bu derece nefret etme sebebi bu çünkü onda kendisinin yozlaşmış versiyonun görüyor. İçki ve kadın gibi zayıflıklarını bastırmaya çalıştı ama Tyrion’da olduğu gibi duruyor. Asla güçsüz ve gülünecek bir adam olmak istemedi ama Tyrion öyle.

Bu değişik ve güzel bir bakış açısı, hoşuma gitti. :slight_smile:

Ben de Lanna’yi hiç bilmiyordum valla, aklimda kalmamis. Annesini hatirliyorum sadece.

Gerion Lannister’in kizi olma ihtimali de varmis bu arada, tek aday Tyrion degil.

Denizcinin Karısı lakabı yüzünden, evet. :slight_smile: Fakat Lanna 14 yaşında, Gerion’un Kaya’dan ayrılması üstüne kaç sene geçti?

10 yılı geçti diye biliyorum

Kız 14, adam atıyorum 10-11 yıl önce basıp gitti ise onun kızı olamaz, bu durumda. 91’de gitmiş herhalde bu durumda 10 yıl bile değil.

Ama bence Gerion Tyrion’a kızı ulaştırmada veya en azından haber vermede kilit noktada olabilir.

Bu adamın Essos’ta Tyrion’un karşısına çıkmasını çok istiyorum. Neden bilmiyorum ama kafa bir adammış izlenimi edindim; Tyrion aileden birini seviyor ise bu kadar, boşa değildir bu. :upside_down_face: