Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Hazır eski konular hortlarken ben de bunu hortlatayım dedim. Hemen her forumda bulunan klasik konunun burada olduğuna neredeyse emindim. Ama olmadığını görünce şaşırdım. Belki eskiden vardı da laçkalaştığı için kapatıldı. Her neyse öyle ya da böyle açayım dedim. Evet sanırım ilk kurban ben olacağım.

Bu forumda eglenmek yasak, silmeni öneririm. Onun dışında baya aktif ve eglenceli gibisin

Bu konuyu ben açmıştım 1 sene evvel. 26k tıklandı ama ne yazık ki sildiler. Madem tekrar açtınız, adetullahtandır bir şeyler yazalım bari.

Tanımıyorum seni stromtrooper. Radikallik açısından rahmetli sevgilim Oberyn Skywalker’a benziyorsun ama.

Sen de çok fazla aktif değilsin. Sanırım seni en çok Jaime başlığı altında görmüştüm. Sen Jon’u savunuyordan galiba. Bilmem profil fotoğrafından samimi ve eğlenceli biriymişsin gibi anlaşılıyor. Ne yazık ki çok fazla aktif olmayanlarla ilgili kesin ifade kullanamıyorum :frowning:

Zırt Pırt Konu Açıyor Sinir Oluyorum :rage:

Çok fazla tanıma imkanım olmadı ama şirin insan… Olumsuz hiçbir düşüncem yok. :slight_smile:

Teşekkürler :blush: sen de çok iyi bir insansın. Senle de Zamanla Tanışırız :grinning: (en sevdiğim kuzeyli)

Eyvallah, sağ olasın. :slight_smile:

Gayet başarılı paragraflar çıkarabilecek biri Got konusunda gayet bilgili genelde onunla "teori"konularında tartışmaktan çekiniyorum bir anda savunduğu şeye dair birsürü kanıt sunabiliyor.

Nickini garip bulduğum üye. Devlet dairesine girermiş gibi foruma ad soyadla mı kaydolunur :/.

Beğenileri Dolar Gibi Hızla Artan Üye

Avatarını sürekli değiştiren üye

Tespitçi üye, İlk sen farkettin heralde :slight_smile:

Kurt seven ama nasıl olur da Arryn destekçisi olduğunu anlayamadığım bir üye. GoT evreninde olsak herhalde Vadi ve Kuzeyi savaştırırız yani :smiley:

Got evreninde olsan ben çoktan tywine botlarımı temizletiyordum. :slight_smile:

Bana sürekli tatlı, şirin diyen insan. Biraz da tuzlu olayım artık :smiley:

Forumun hiperaktif üyesi, yaramaz çocuğu. Arryn fanlığı trollüğüne mi merak ediyorum.

Forumun sakin üyesi

ARKADAŞLAR BENİM BU ARRYN FANLIĞIM SİZE DOKUNUYOR MU? Kurtları seviyom diye stark olmak zorunda değilim değil mi? :smile:

Bu arada isteyen arkadaşlar varsa elimde ki bütün kurt resimlerini paylaşabilirim

Foruma renk katan üye. Hep pozitif, eglenceli. Baskalarini bilemem ama Arryn fanligi bana dokunmuyor :smile: Onur Kadar Yüksek! :stuck_out_tongue:

Forumdaki en nazik ve hanımefendi üye.

Tanımıyorum ancak negatif enerji aldım. Hissiyatları gelişmiş biriyim. Özelden burç yorumu, yükselen, alçalan ve doğum haritası analizleri yapabilirim. İsteyen yazsın adam başı 2 tl’den bakarım.