Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Westerosta Kadın Olmak Adlı Yazıyı Beğenen Üye

Westeros’ta kadın olmak adlı yazıyı beğenen üyeye bunu söyleyen üye

Westerosta Kadın olmak adlı yazıyı beğenen üyeye bunu söyleyen üyeyi cevaplayan üye

açık ara forumdaki en iyi başlığa laf eden üye, üyeler topluluğu. Arkadaşlar lütfen hassas konular

Önceden gördüğümü düşündüğüm ama şimdi ilk defa gördüğümü düşündürten üye

Gerçek ismi mtannisci olup ama ortamlardan stannisci diye takılan üye.
Gerçekte rhaegar destekçisi, daenerys fanı olduğu bilinir.

İstatistiklere göre en çok beğendiğim üye. Zamanında Argos’un Asoiaf Evren’i diye bir şey var her şeyi absürt yorumluyor ehe ehe diye dalga geçildiğini görmüştüm ama zaten bazıları biraz farklı olan her teoriye absürt sallamasyon falan dedikleri içim pek takmamak gerek :unamused:. Şahsen kendisini tekrardan tartışmaların içinde görmek isterim.

Az önce beyendiyim üye. Yok yav birilerini takıp bi şey yapan birisi değilim. Pek uzun tartışmalara girecek havamda değilim. O yüzden çerezlik takılıyorum.
Aslında hiç yazmamda bu aptal siteye bağımlı oldum. İki yıl önce katıldım çıkamadım bi daha. Ya Bekir beni banlar ya beni onu bir yolunu bulur banlarım siteyi ele geçiririm artık.

O anlamda söylemedim hocam, zatrn başka bir yerde meşguliyetinin bu aralar fazla olduğunun yazıldığını görmüştüm. Gene de Fırsat olduğunda görmeyi isteriz.

Darbe girişiminde Erlik Han hanesinden Yeni Ötüken lordu Symmmachus’un bağlılığını almış üye.

Sırf pofil resminde “fuck” ibaresi olduğu için banlanacağından şüphelendiğim üye. Bu forumda o tarz şeyler oluyor StarWolf’dan duyduğum kadarıyla.

Dalyaprak diye üye var bir şey olmuyor buna mı olacak. Fazla temkinli üye

Nickinin neden yenibirarrynci olduğunu merak ettiğim üye. Yani niye “yeni”?

Ya genel olarak ben forumun kurallarının bu kadar katı olmasına takıldım. Böyle bir seride bel aşağı girmeden demek istediğini anlatamıyorsun çünkü :D. Adam öyle yazmış seriyi. Dany ile ilgili seride bir metafor vardı mesela. Onu yazacaktım zamanında. StarWolf demişti, onu hemen sil ban yersin, diye. Sinir bozucu. O yüzden forum konusunda biraz paranoyaklaştım sanırım. Birde işte StarWolf demişti insanlar çok saçma sebeplerden ban yiyor diye.

Ne bileyim yeni kaydolduğumda yeniydim. Hala yeni sayılarımda saçma Haklısın zaten hiç nick düşünmedim direk yazıp girdiydim.

Nickini alırken StarWolf’un Arryn muhabbetlerinden etkilendiğini düşündüğüm üye.

Nickini Sımaykus Diye Okuduğum Üye :slight_smile:

Starwolf kusura bakma üste bende yazıyım. Hala benim Starwolf’un fakesi olduğumu sandığını düşündüğüm üye. Değilim kardeşim değilim.

yeni görüyorum gliba starwolf değil ama kendisi hoşgeldin kuşun yükseklerde uçsun Arrynci

Sağolasın. Kanımın ısındığı üye

Arryn hanesi sevdalısı bir arkadaşım vardı. Seni görünce o aklıma geldi. Ama mental sorunları vardı çocukcağızın. Kendini sosyopat ve psikopat olarak tanımlıyordu. Badem gözlü uzaylılarla ilişkiye girdiğini idda ediyordu. Seni çok sevdim arrynci. :heart:
Kanım ısınan üye.

Right here Right Now he ?