Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Hem zeki hem espirili hem de guzel

Kendisini pek tanımıyorum ama iyi anlaşıyoruz :slight_smile:

Benim gibi her şeye triggerlanan biriyle bile iyi anlaşan şahıs. Taktir edilesi. Genel olarak pozitif ve eğlenceli.

Sohbetleri, muhabbetleri güzel eğlenceli geçen şahıs :slight_smile:

Geçende bir konuda yorum yapmıştık sanki birbirimize, girişken ve konu açmaya hevesli

Wiki Lordum

İyi yürekli sevimli bir insan Ashmerank Kralı

@Ulu_Kurt Hocam beni başkasıyla karıştırdın heralde :slight_smile:

Kullanıcı ismi bana STARBOY’u hatırlatmakta olan üye. Çok seviyorum seni be The Weeknd…

Arada kendi haline masum masum trolleyen üye.

Telaffuzu zor, yazması ve hatırlaması zor takma ismi yüzünden ismini sormayı düşündüğüm ama her defasında unuttuğum arkadaş. Ayrıca kendisi ile bol bol konu tartışması yapıyoruk, güzel oluyor. Zaten konu tartışmaya gelen ender kişilerden. :slight_smile:

Bir şey düşünmüyorum. Düşünmek zorunda da değilim. Neden zorundaymışız gibi davranıyorsunuz? Zorla mı? Düşünmüyorum ne yapacaksınız?

6 ve 7. kitap siparişlerimi, ayrıca 8. sezon dvd setimi kargoyla 2 günde yollayan, yetinmeyip bir de hediye kutusu ve ambalaj için masraf eden üye. ödediğim para helal olsun.

Karizmatik bir Nicke ve avatara sahip üye. Onun dışında muhabbeti güzel bir insana benziyor.

Bayadır buralarda. İstikrarlı bir üye.

Kıskanç olduğunu düşünüyorum. Beni herkes kıskanır zaten.

Firdevs Yöreoğlu klasında bir üye. Biraz daha iltifat edersem çeviri yapmaya ikna edeceğimi düşünüyorum :thinking:

yoldaşımızdır. Stannisciler ocağındandır

Dj Khaled’dir. Dj olmadığı halde dj’ymiş gibi yapar. Şişmandır. Baba gibi ünlüleri bir araya getirir, onlara şarkı söyletir, kendi de kliplerde sağa sola seker, DJ KHALED diye slogan atar. Wild Thoughs’a NOTD Remix’i yapıldı, orjisinden de iyi oldu. Azıcık adam olsaydın kendi şarkına remix yaptırmazdın Khaled Efendi. Zaten sen dj değil misin, niye millet tekrardan remix çekiyor şarkıya? Anca ye, iç, gez, Justin Bieber’la alem yap zaten. Bu arada Trap City remixi de çok iyi. Millet remix üstüne remix kayıyor şarkılarına, sen hala uyu…

Kıskanmadığım ama kıskanmış gibi yaptığım üye.

Numaracı Üye
Kıskanmadığı halde kıskanmış numarası yapan üye