Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Profilindeki Westerosun İlk İmparatoru ibaresini Westeros’un İlk İmparatoru olarak değiştirmesi gereken üye.

Okuyucu üye o yazıyı okuyan varmıydı ya :slight_smile:

Sürekli avatar değiştiren üye, forumun derideğiştireni, wargı.

Evet iğrencim.

Forumun, Profil Fotosunu en Nadir Değiştireni

(Hocam çok güzel profil fotolarım var değil mi?)

ara>>>>>>google>>>>görselller>>>>>wolf üyesi.

Hocam Ben Google Değil Firefox Kullanıyorum. :slight_smile:

Kurt’a karşı bir ilgisi olduğuna göre ön yargılarıma göre milliyetçi bir üye.

bu aralar pek mizahşör üye

Nicki çok dandik. Bunun dışında pek tanımıyorum. Arada ufak yorum atıp kaçangillerden sanırım.

Nickini okuyamadığım üye

Nikini okuyabildiğim üye

Tartışmalara ciddi şekilde daha çok katılsa dediğim üye :slight_smile:

Kendisi hakkında pek bir şey bilmediğim üye (Bir Stark Fanı Olduğunu, bir de demin öğrendim inatçı olduğunu biliyorum.)

Uzun uğraş ve araştırmalarım sonucu bu üye hakkında çok kafa yordum. arrynci olmasına rağmen kurtlara olan sevgisi beni şaşırttı ve avatarında olan sürekli kurt resimleri, ve andalları yüceltmesi vs bu üyenin kimliğini sonunda buldum aslında o uçmak isteyen bir kurt yani Gökkurt
images%20(5)
Yardımları için @JaqenHgar ’ a teşekkürler onun milliyetçi demesinden bu sonucu çıkardım

Araştırmacı üye

(Hocam saol ya bu resim lazımdı :slight_smile: )

Ön yargılarıma güvenerekten söylüyorum bir de @Muratkocak’ın tespitlerinden yararlandım, @StarWolf uçan kurtlara tapmaktadır.

Jaqen’in aslında başka görüntüleri de var demek istediğim üye

Sık sık gördüğüm ama tartışmalara neredeyse hiç katılmayan arkadaş. Stannisçi.

Hem muhafazakar olup hem nerd olmasıyla az bulunan bir karışıma sahip üye. Kaç yaşında bilmiyorum ama sanırım genç birisi ve bu yaşta ciddi ciddi kitap yazıp basmasıyla şaşırtmıştır. Başarıların devamını dileriz.

Kültürlü çocuk, boş yazmıyor. Seviyorum konularına bulaşmayı, vakit buldukça tabi :stuck_out_tongue: