Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Şuana kadar trolcülüğünü görmesemde son yazılarına en trolcü arkadaşlardan biri

Bir kişi muhafazakar olup çalışkan vs. olamıyor mu? Nerd, la sen bana inek mi dedin şimdi? :smiley: Bilgin olsun, sınavlara bir gece önce çalışırdım yaniiii :smiley:

Bu arada teşekkürler :slight_smile: 30 yaşındayım. :wink:

@Muratkocak Starkçı olarak Greyjoy destekçisi bir arkadaş hakkında ne düşünmem gerek bimiyorum. :smiley: En iyisi biraz daha gözlemlemem gereken biri diyerek sahneden şimdilik ayrılıyorum :slight_smile:

Sanırım Forumdaki en büyük kişi

Kendisi hakkında bir şey daha öğrenmiş oldum.

Ki’yi yanlış yazdığı için kanımın çekilmesine neden olan üye.

Yok nerd derken o anlamda değil fantastik şeylerle ilgilenme anlamında. Geek dersek daha doğru olur aslında. Genelde muhafazakarların çoğunun en büyük aktivitesi çay içmek falan oluyor. Tabi her zaman istisnalar vardır.

Ben 25 falan diye düşünmüştüm. Forumdaki en küçük kişi benim herhalde, gerçi iki kişinin yaşını biliyorum ama ikisi de fazla çıktı :/.

@svurgun

Trollü kaliteli itiraf etmek gerekirse. Ama ufak tefek bir ortam burası ve dolayısıyla yaptığı troll gereksiz gibi.

Trolleri ciddiye alarak konuşan şahıs. Bazen kendisine trollerden daha çok gülüyorum :smiley:

Abartan şahıs. @Argos bir kere beni kötü yakaladı onun dışında bir şey olmadı lütfen.

Diriliş Ertuğrul ümmügülsüm sohbetleri :slight_smile:

Unutkan şahıs

Sürekli resmini değiştiren şahıs

Resmini değiştirmeyen şahıs

Evet olabilir. Ama palayla diriliş Ertuğrul izleyenlerin ülkesinde troll ile gerçeği ayırt etmek pek kolay olmayabiliyor.

Tanım:Bazı ülke gerçeklerini unutan üye.

Youtube da palayla diriliş ertuğrul izleyenleri izleyen üye

En küçük benim galiba
@StarWolf Youtube da palayla diriliş ertuğrul izleyenleri izleyen üyeleri eleştiren üye😀

Foruma isim soy isimle kaydolmak gibi bir işe imza atmış bir üye. Hani klişe değil. Ama fazla şade o Ne öyle memur gibi.

Kaç yaşındasın ki?

Forumlara değişik nickle girilmesini savunan üye
18 yaşındayım

İmam olup Star Wars hayranı adam gördüm, hatta GoT izliyordu galiba, yanlışım olmasın. :smiley: Aslında ülkenin %70’i muhafazakar, bunları ‘tutucu/gelenekselci’ olarak algıla, senin demek istediğin bu kanat içerisinde yer alan dindar kesim galiba? Hmm fantastik şeylere ilgi duyan arkadaşlarım var, bunun hayata bakış açısı/ideoloji ve inançla ilgisi yok. Tamamen ilgi meselesi, kafanda kalıplaştırma bazı şeyleri. :wink:

Nerd, Amerikan İngilizcesinde inek demek, ondan dedim; ne iş. :smiley:

@Muratkocak Hakkında hala tam bir şey öğrenemediğim üye :slight_smile:

Kalıplaştırmıyorum, gözlem.

Bak dört sene öncsine kadar ben de sizden biriydim. Şeriat falan savunuyordum. Yani Muhafazakarların arasında yetişmiş bir insanım. Birnevi Braavos gibiyim aslında evden kaçan piç kardeş. Onun dışında %70 abartı %50 en fazla benim bahsettiğim kesim. Zaten benim en yakın arkadaşım çok dindar ama akp karşıtı orası ayrı konu ve kendisi tam bir geektir.

Nerd aslında hem çalışkan hem de öyle bilimkurgudur falan bunlara ilgi duyan anlamına geliyor.

Tanım: İnatçı bir üye ama gene de vs atması zevkli.

Kendisi evden kaçan çip kardeş, geri dön! :joy:

(Nerd bilgisi için teşekkür ederim. :slight_smile: )

Yazar olduğunu yeni öğrendiğim üye

Çok paragraf annecim @YeniAy_Ottoman

Neden araya girdin??? @StarWolf