Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Ben girmeseydim başkası gircekti.

(Sanki kurbanlık danaya giriyoz)

@svurgun Zirve üyemiz

Ayça’ nın kitabı mı var ? Hobaaaa :smiley: gurur üstüne gurur duydum forumla.

İki üç sene önce çıkan ama yayınevinin beş para etmezliği yüzünden mağdur olan yazar adayıyım…diyelim. Yeni yazdığım bir sürü kitap var ama yayınevi arıyorum. :slight_smile:

Teşekkürler :slight_smile:

Forumdaki kişilerin profillerine bakmayan üye

Forumda kişilerin profiline bakan üye

@YeniAy_Ottoman senin gibi bir sürü insan var. Ben de bu yolu seçmek istiyorum ama bu işler yüzünden pek emin değilim

Nereden mezunusun sen ?

Demir Adalar Gemicilik ve Yağmacılık Lisesi

Aeeys Targaryen. Leydi konumu fahişesi yaptı birnevi. Serbest muhabbet konusu etti.

Hayır aslında gemi gövde motor menzunuyum
Daha menzun olmadım ama dalga geçmeyin önceki yıllarda 15 yaşındaki çocuk falan varmış
@Symmachus başka konunun cevabını bu konuya yazan üye

Hocam ben senden daha küçüğüm haberin olsun :slight_smile:

Son avatarını begendiğim yeşilli kurt.

Maalesef… Yazma aşkın varsa yaz, böyle şeylere odaklanma, düşünme. Önemli olan yazmak çünkü. :slight_smile:

@The_Sworn_Sword Kalkan resmini beğendiğim üye.

Halen vermem gereken Türk Mitolojisi dersim olduğunu hatırlatmam gereken üye, inşallah hocam değildir :stuck_out_tongue:

Öğrencim olan ve mitoloji dersinden bırakacağım üyr.

Kalırsam belediye’ ye zarar, bitmediği sürece öğrenci bileti kullanıyorum. Belediye’ ye maddi zarar yaratmaktan mahkemeye verilecek üye.

Geleceğin savcısı olarak hpcaya iftiradan hapse atacağım üye.

Savcı olana kadar çok çalışması gereken üye :slight_smile:

ahahha öğretmen olaydım, öğrencim olduğundan şüphe ederdim. Nuray Bilgili’nin kitabını al, güzel bir kitap Türk Mitolojisi ile ilgili, daha birkaç gün önce bitirdim, çok sevdim. :slight_smile:

Allah’ının aşkına aç ümmügülsüm’ün konusunu oku ya da jaime bu serinin en baba karakteridir konusunu. Bakalım hala forumla gurur duyabilecek misin hahahhauşcvjahsha. Herifler birbirlerine ‘sen kız kardeşini sker miydin?’ diye soru sordular, tartışmanın realistliğine bakar mısın? Şu an ben de bayağı gurur duydum, canım forum <3

Bi konuda kızkardeşine bakış açısı sınırları zorlayan bi yazar arkadaşın yazısına denk gelmiştim sanırım, bu forum mu emin değilim ama. Okumaya devam etmemiştim tartışmayı.