Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

İyi bir üye (çok basit kaçtı ama tanımıyorum.)

O da iyi üye, acelesi yok, tanışırız.

Yeminli bir kılıç olan üye. Üye gibi üye. Adam. Üye gibi adam. Adam gibi üye.
not:tanımıyorum

Ashmark’ ın reformist kralı, bi ara tanışırız sanırım.

Ashemark’ı Ashmark diye yanlış yazan üye.

Nickine yaraşır ağırlığa sahip üye.

Nickime dandik demiş kıskanç üye
Bilen bilir en iyi, en güzek nick bana ait aksini iddia eden kertenkele r*aegar fanıdır

İnsan Stannis Baratheon alır, God Stannis alır, Azor Ahai Stannis alır, Shadowless King Stannis nicki alır, ama Stannisci ne abi?

Nicki sunuş şekli berbat olan intikamcı üye.

Üstat stannisci’yi kıskanan, acemi üye. Bilen bilir bu sitede benden sonraki en kaliteli üye stannisci’dir. Prestiji, nick’i, itibarı sorgulanmaya açık değildir. Stannisci ve ben salt karakterleriz, sorgulamak, eleştirmek sizin gibi yeni üyelerin haddi değildir. Lütfen yerinizi biliniz sayın ismi okunamayan üye.

Üstat rahat ol, kibarca uyardım ben arkadaşı @stannisci. Bu arada size bir çift lafım var. IF IT AIN’T XO THEN IT GOTTA GO, HOCAM. Kral Abel yeni albümle geldi. Pistten Bruno Mars’ı alır mısınız?

Üyeleri yeni eski diye ayıran üye

Bir zamanların fenomeni “Anan Reis” i avatarı yapan üye.

Bir üye

20202020202020

Yeni kurt resmi ile herkesi şaşırtmış üye (anan reyis)

Benim Gibi Arrynci üye

Forumdaki en geyik üye. En sevdiği 3 haneden biride Baratheon zaten.

Forumda sevdiğim üyelerden biri

Profil resmi bir garip üye. :smiley:

Anan reisi bilmeyen üye

Bazıları tarafından fake’i olduğum iddia edilen kişi. Halbuki kendisiyle gram alakam yoktur.

Arryn hanesi sevilebilir tabi ama bunu abartılı yapan tek kişi StarWolf olunca ve bu konuda onunla tamamen aynı çizgide olan bir hesap peydah olunca insan acaba diyor :smiley:. Ama sadece bu değil o troll konu gerektiği kadar ilgi görmeyince üste çıkması için isminin değiştirilmesi ve nedense tek yorum yaza hesabın bu hesap olması…

Başlık değişimi ve yazılan yorum arasında ise ufak bir zaman farkı var :smiley:

Her neyse efenim belki de sadece ufak kuruntulardır. Özetle bu sebeplerden dolayı fake olmasına ihtimal verdiğim üye.