Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Hala iddialarında ısrarcı olan ve son dediğini anlamadığım üye. Eğer anan Reyis teorisi ise ben onun eski başlığını görmedim ki 6 saat önce yazılmış başlık (ben uğraşmamak için safarinin sekmelerinden birini hep açık bırakıyorum, olur da teorin olursa) ben de 2 saat önce aktif oldum ne zaman başlığın değiştiğini görmedim dahi. Ayrıca isimlerini Stark, Targaryen hakkında yapan insanlarda var ben niye batıyorum.

Bundan önceki resmini bir garip bulduğum üye. Onu her zaman yengeç sanmıştım. Şuanki resmi çok hoş ama.

YouTube’da Robb Stark isimli troll bir arkadaş vardı. Sordum en sevdiği haneyi Arrynmış. Niye Arryn fanları hep geyik insanlar ya? :D.

Nikini saçma bulduğum üye.

Saçma zaten :). Daha The Witcher oynamadım/okumadım ki de böyle bir nick kullanayım. Foruma sadece bir günlüğüne uğrayacağımdan ve ondan sonra gideceğimden bunu yaptım direk. YouTube’daki sık sık tartıştığım birinin nicki. Harbiden, ben hala neden burdayım…?

Efso laf sokan üye

Acilen oyunlara başlamasını tavsiye ettiğim üye

Hangi haneyi desteklediğini tahmin edemediğim üye

Aynı soyadı taşıdığımız, forumun en baba Victarioncusu.

Bir ASOIAF’ı tekrardan bitireyim, sonra The Kingkiller Chronicle’a başlıyım, sonra da The Witcher kitapları. Sonrasında da ilk 2 oyunu oynamaya üşendiğimden internetten detaylı özetini okuyup 3.oyuna dalarım.

Witcher oynadı demediğim üye. Okuduğunu anlamasını umut ettiğim üye.

Epey kültürlü bir üye ve epey dobra. Zaten bu iki özellik efsane ayar potansiyelini barındırıyor. Birgün bana da sıra gelebilir gerçi.

The Witcher oynadı dedin demediğim üye. Dikkatli okumasını öneririm.

The Witcher oynamadım/okumadım ki de böyle bir nick kullanayım. Demiş üye. Bunu demesi için, insanların, nikinin bu konu ile alakalı olduğunu düşündüğünü düşünmesi, veya sanması gereken üye. Mantıksal çıkarım yolu ile, niki ile witcher arasında, bu cümlesinden ötürü, başkalarının bir benzerlik ve bağlantı düşündüğünü düşünmek zorunda olan üye.

Aktif olan en eski üye

Günlük doz, teşekkür ederim :).

En sevdiğim üyelerden biri

En yeni fotoğrafındaki kurdu maymun sandığım üye.

Dorne kimliği ile eski üyelerden birinin fake hesabı olduğunu düşündüğüm üye

Bu arada herkez yaşını söylemiş galiba bende 20 yaşındayım :wink:

Herkesi herkez diye yazan üye :face_with_monocle: :smirk:

Rheagar fanlığı yüzünden reyiz Rheagardan kertenkele rheagar’a dönüşmeye başladığım üye.

Jon hayranı olduğumu unutmuş üye :face_with_monocle:

Ne zaman Rheagarla ilgili olumsuz bir şeyler söylersek hayır gümüs presimiss yapmass öyle bisee dediğini unutan üye.

Gerçi sadece üç kez oldu bir Night King Rheagar iki Elia Martell annul olayında üç turnuva olayında ama inatçılıktan dolayı 50 konu etkisi yaptı .d