Üstteki Üyeyi Bir Asoiaf Karakterine Benzetin

Dizinin sezon arasında olması, kitabın yayın tarihinin belli olmaması çoğu üyeyi bezdirdi. G.O.T forumunda ne yazık ki G.O.T dışında her şey konuşulmaya başlandı. Buna bir el atmam gerek diye düşündüm. En az Asoiaf evreni kadar renkli ve karmaşık olan bu forum, çok farklı karakterde insanlar barındırmakta. Buradan bir oyun çıkarabiliriz. Bir üstteki üyeyi kitaptan ya da diziden bir karakterle bağdaştıracaksınız. Böylelikle; karakterleri hatırlayacağız, bilgilerimizi tazeleyeceğiz ve birbirimizle olan ilişkilerimizi güçlendireceğiz. Tüm forum halkı oyuna davetlidir. Bir sonraki üye benden devam edebilir. İyi forumlar dilerim.

Kaos sevip yaratmasıyla Baelish diyorum.

Bilgiç tavırları sebebiyle Pycelle

Lysa Tully, işbirlikçi xd

Ölmeyi kabullenmeyip devamlı dirildiği için Beric Dondarrion

Olenna havası seziyorum, sivri bir klavye, kıvrak bir zeka ve şeytani entrikalar.

Kara mizahta üstüne adam yok bu yüzden Ser Bronn’a benzetiyorum seni

Danny Flint, kayıt olduğunda sağlam linç yemiş :smiley:

Tywin, foruma yeni gelen insanları sonradan gelen evladı Tyrion misali hor görmesinden ötürü ama biz Tyrion değiliz Lordum eşinizi biz öldürmedik…
Bunun yanı sıra önceden de yorumlarını takip ettiğimden Tywin gibi ince zekası olduğunu düşündüğüm için.

Waif’tir. Önümüzdeki günlerde açıklığa kavuşacaktır Waif oluşu.

Lady Stoneheart. Ölüp geri geldiği için.@"Ser Davos Seaworth"e selamlar.

Kusura Bakma @“svurgun” ama ben bu konuyu pek sevemedim.

Hadi adet yerini bulsun: Jeyne Poole

Viserys Targaryen, kendini kral sanıyor.
Aynı zaman da Robert Arryn, gördükçe ağzına şaplatasım geliyor
Gelincik de diyebiliriz, lüzumsuz, olmasa da olurmuş. Bir de bu güzel konumuzu beğenmiyor.
Yamalı yüz, anca Shireen’e kanka olursun.

Jaqen H’gar.

Konu güzel bence.

Friendzone’dan ötürü Jorah Mormont.

Konumu beğendiğiniz için teşekkür ederim bu arada. @kraken04

Beğenmediysen oynamayabilirsin kıymetli dostum @argos

Teşekkürler @“svurgun” güzel tepkinden dolayı. Sana boşuna Akgezen Prensesi demiyorum — Yabanıl Prensesi Val

Ama şunuda söylemeliyim Konu tutmuş konseptin gelicek sezonda yapılan 39 ayrı çeşiti gibi bi şey.

Ser Pounce, miyaaavv

Her yediği oku bir ban sayarsak, kendisi koca yürekli bir Wun Wun’dur.

Baratheondan Lannistera geçtiği için Margaery Tyrell.

@argos Jeyne Poole ne Allasen? Ne alaka açıklar mısın?

ASOIAF’ta nasıl bir karakter bilmiyorum ancak diziye bakarsam alıngan, duygusal, tehlikeli ve sinirli olduğu için Obara Sand.