Üstteki Üyeyi Bir Asoiaf Karakterine Benzetin

Viki ve çeviriler için kızını yakacak bir Stannis :smiley:

Hızlı çeviri yapmasıyla adeta Missandei

Çeviriye aşkla bağlı bu yüzden profil fotosu gibi Stannis

Kedi kadin oldugu icin arya.

Sürrealist muhabbetlerine bayıldığım için Bran diyorum.

Yorumlari bana hep düsünceleri net, disiplinli, olgun bir insan izlenimi veriyor, bu yüzden Catelyn Stark/Tully. Aslinda neseli, eglenceli bir yani da var tabi ama iste aklima ilk Cat geldi. Alakasi yoksa üzgünüm :confused:

Kalp kırmaya korkan üyelerimizden. Seride öyle biri yok ama en yakın karakter İyi Kraliçe Alysanne Targaryen.

@‘Starkgaryen’ Merhaba Khaleesi, hoşgeldin mi demeliyim bilemedim. Uzun zaman olmuş karşılaşmayalı. :slight_smile: Cat ve Sansa en sevdiğim kadın karakterler o yüzden seve seve kabul ediyorum. <3

2 side usta manipülatör tebrik etmek lazım :slight_smile: @svurgun farkettiysen tartışmayı çıkartan arkadaşın, bende onu hayvana benzetmek yerine hasta ve gereksiz bir karaktere benzettim. Sebebi de hayvanlara değer vermem :slight_smile: cersei içinde teşekkür ederim sevdiğim karakterdir :slight_smile:
@Queen Arianne Seni Robert arryn gibi bir karaktere benzetmem senin için lütuf, lütfen tepki olarak görme :slight_smile:

Lysa Tully. Ay Kapısı olsaydı keşke sizi ordan aşağı iteklemek istiyorum. Ordan atmışım gibi yapalım ve siz de daha fazla bizimle iletişime geçmeyin. Nasıl fikir?

ser vardis. Rahatsız olan ben emrettiğimde kendini atabilir, hem robert arrynde sevinir bu işe :slight_smile:

Serçe parmak. Tehlikeli adam.

Ser renly.
Yani oyle biri gibi.

Ser Dontos
Sovalye saniyor ama aslinda soytarı

Cicek sovalyesi,
Kadinlarin ilgi alani fakat erkeklere saplantilı

Tik tak. Ne çağrıştırıyorsa artık.

Atarlı halinden dolayı Viserys

Margaery Tyrell çünkü gerçek bir kraliçe değil.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

@argos’un Mace Tyrell’i :slight_smile:

Karasu Şövalyesi Bronn.
Mizahi açıdan iğneleyici ve acımasız da olsa ortamların aranan yüzü.
:slight_smile:
(:
:slight_smile:

Bir Drama Queen olarak Cersei Lannister