Üstteki Üyeyi Bir Asoiaf Karakterine Benzetin

Harrold Hardyng (Varis Harry).
Sebebini bilmiyorum, aklıma birden bu karakter geldi.

Daenerys Targaryen.

Evet çok düz gibi oldu ama bu konudan bağımsız olarak bu arkadaşla tartıştığım zaman sanki Daenerys’in kendisiyle tartışıyormuşum gibi geliyor. Ejderlere yaktırmasa bari.

(İltifat olarak kabul ediyorum.)

Melisandre.
Kehanetleri en az onun kadar yanlış yorumladığını, yanlış değerlendirdiğini düşündüğüm için. Üzgünüm :confused:

Evet kesinlikle Daenerys olduğundan emin oldum artık.

Seni kraliçe yaptırtmayacağız!!

Samwell Tarly. Bilgeliği bazı şahıslar tarafından harcandığı için.

Doran Martell havası aldım sanki

Fecr Seni Hiç Düşünmemiştim.:grinning: Ama İyi Bir leydi olurdun bu yüzden o çok sevdiğin Sansa ol :slight_smile:

Fakat sen kurtların imparatoru olamayacaksın :wink: birden düşündüm de neden Wyman Manderly olmayasın ? Onun gibi planlar kuran falan

Not: Niyetim kavga çıkarmak değil maksat gır gır olsun :smiley:

Hocam Zaten Senle Kavga Çıkarmak Ne Haddime :grinning: Senin Hikayelerinle Büyüdük Üstad :rofl:

Yenisini yazıyorum ama biraz geç gelecek yav. Bir yandan çeviri bir yandan hikaye zor :smiley:

Triyon lannister; onun gibi kisileri kisa sürede tanıyıp mantıklı çıkarımlar yaptığı icin

Davos Seaworth. Açık konuşuyor ve dürüst

Yalnız Ben Kurtların İmparatoru değilim :slight_smile:

O zaman sen Sansa Stark’sın. Güvenilmez bir anlatıcı

Stannis Barth. Niye aceo? :smiley:

bunlar benim unvanlarım aralarında kurtların imparatorluğunu bulabilecek misin acaba ?*Westerosun İlk İmparatoru-Dağ, Vadi, Üç Dişli Mızrak Ve Boğazın Kralı-Andalların Koruyucusu- Yedinin Hizmetkarı -Kartal Yuvası Lordu - Kanatlı Şovalye -Şahin Tacın ve Büvet Tahtın Sahibi- Beyaz Kartal-Baş Mimar- Baş Bilgin- Baş Banker *

Quentyn Martell.

Kendisine beleş kitap göndereceğimi söyleyince gereksiz bir kapak çizme prodüksiyonuna girmişti. Rahmetli de severdi bosch işlerle uğraşmayı.

Tywin Lannister

Kendisini zirvede sanıyor tıpkı onun gibi. Sonları benzemez inşallah :smiley:

Not: Niyetim kavga çıkarmak değil maksat gır gır olsun

roose bolton
2020202020

Ramsay Bolton
202020202020