Üyelerin Birbiri İle İletişimi Hakkında

@TürkJedi Şu akan samimiyetsizlik olayını açmalısın zira burada yazan herkese bir nevi hakaret etmiş oluyorsun.

Noluyo ya yanlışlıkla seni falan mı mentionladım niye üstüne alındın ?

@Destina
Bazı arkadaşlar forum olayını fazla ciddiye alıp samimiyetsiz bir üslupla konuşuyor bence, mesela bu başlıktan örnek vermek gerekirse başlığı açan illuminatici arkadaş ve sen. Bu benim şahsi görüşüm tabii, belki de yanlış ama bana öyle geliyor.

Çünkü türkçe yazım kurallarına pek uyamıyorum. O yüzden olabilir mi acaba ? Ben açık sözlü olmayı seven biriyim içimde tutamam malesef.

Enaaa türkjedi geldi.
Nasılsın neettin neaptın.
Bu arada ben bilerek bozuyorim şive yapmak için. Ama telefondayım telefonda genelde istemeden tdknın başını ağrıtıyorum.

@Dragon_Sürücüsü Seni ilk kez bu başlıkta görüyorum, sana özel bir şey yazmadım. Bana olan bu atarını da anlayamadım açıkçası. Ayrıca yazım kurallarına uyamamak ne demek oluyor onu da bir açıklarsan sevinirim.

Adam ortaya düşüncesini koyuyor herkes üstüne alınıyor.

İlluminati arkadaşı tanımıyorum ama konu başlıgını tekrar okudum ve o mesajda bir gram kötü bir mesaj yok. Benim şahsi düşüncem şudur ki kalp kırılma olayının engellemesi ve kötü mesaj yazma sorununu ortadan kaldırmak istemiş. Ben şahsen öyle anladım ve çok doğru demiş. Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ve bu yüzden kötü mesaj görürsem eğer okurum ve cevap vermem. Yöneticilere bırakıp olayı sabretmek en güzeli :slight_smile:

Saygılar …

@TürkJedi Tamam işte açıkça yaz yani neden kasıyorsun? :slight_smile:

Daha önce hiç karşılıklı bir diyaloğa girmedik yanlış hatırlamıyorsam. Açıkçası bu ön yargın için sadece sana üzülebilirim. Forum olayını ciddiye alıyorum tabiki, her önüme gelen foruma üye olmadığım ve dediğim gibi uzun süre gizliden takip ettiğim için dahil olmak istediğim bir platform oldu burası.

Ha diyorsan bana ya ciddiye alma takıl önüne gelene saldır sataş hakaret et binbeşyüz konu aç noktaları boşver yazım mantık bunlar saçma öyle daha samimi.

Peki.

Şu an dediklerimi hunharca çarpıttın, bilerek yapıyorsan zaten muhattabım olamazsın hayır öyle değil diyorsan yazdıklarımı tekrar oku bence.

@ichigo
İyidir sen nabıyon :smile:

@TurkJedi Usta fazla vurduruyorsun sakin. :cool:

“Bazı arkadaşlar forum olayını fazla ciddiye alıp samimiyetsiz bir üslupla konuşuyor bence, mesela bu başlıktan örnek vermek gerekirse başlığı açan illuminatici arkadaş ve sen. Bu benim şahsi görüşüm tabii, belki de yanlış ama bana öyle geliyor “

@TürkJedi Yazdıklarından samimiyetsizlik akıyor fikrini başka nasıl anlamalıydım acaba. İlk mesajında kastettiğin kişileri açık ve net bir şekilde ifade etmemen de benim için gayet samimiyetsizce. Muhatabın olmak umrumda değil hakaret eden sensin, bence sen bir oku yazdığını. Bir idrak et önce.

İyi forumlar.

@scream çıkışa gel kardeş.

@Himura Kenshin Getirtme beni hemen ayağıma gel.

Aaah yeter.
Çabuk düşünme halısına.

Yeni / eski fark etmeksizin, sadece birbirimize karşı kullandığımız üsluba özen göstermemiz gerektiğine inanıyorum. Olayın özeti tam olarak bu.

Ne yazık ki, bu başlık altında dahi özensiz ve dikkat edilmeden seçilmiş kelimeler kullanarak birbirimize karşı saygısızlık ediyoruz. Bu yüzden ben kendi mesajımı raporlayıp, konunun kapatılması için üzerime düşeni yapacağım.

Bu arada, kimseye samimi olmak zorunda olmadığım için, samimi görünmeye çalışıyormuşum gibi bir algı olmasın üzerinizde, lütfen.

Güncel, ironik ve trajik :slight_smile:

Güzel bir konuya parmak basmışsınız gerçekten fakat bugün açtığım konuda da keşke kendiniz bu uyarınızı dikkate alsaydınız.

Vay be o zamanlar ne kadar da asilmişim artık eskisi kadar masum değilim :frowning:
O zamanlar blackfyre hanesindeydim herhalde ondan.

Yürüyen bir ironisin.

İlerişimde fazla ileri gitmeyelim iletişim gözden kaybolabilir.