Varys aslında deniz kızı

1- Arya kediyi kovalarken girdiği zindanlarda, Varys ve Illyrio girmeden hemen önce su sesleri duyuyor.
1a- İkisi de büyükçene bir kuyudan geliyorlar, Varys bir düzenek ile kuyuyu gizliyor.
1b- Arya ikisinin peşinde deglizlere iniyor, ikisini vir süre sınra kanalizasyonun nehir kısmında kaybediyor.
2-Varys ve Illyrio çok koca adamlar olmalarına rağmen, “balıklar” gibi süzülüyorlar.
3- Varys’in gülüşü kitaplarda “slimy smile” olarak geçiyor, bu gülüş şekli kişinin dişlerini göstermeden sinsice gülmesi olarak görülür, Varys neden dişlerini göstermiyor acaba?
4- Tyrion Varys’i gemiden aşşağı atmakla tehdit ettiğinde, Varys sonucunun şok edici olabileceğini söylüyor
5- Varys’in odasında yatak yok, acaba dışarda bir yerde uyuyor olabilir mi?
6-Biter karakterinin dişleri abnormal büyüklükte, çenesi de bir köpekbalığı kadar güçlü, bu karakterin tek olayı bu olmamalı, belki de bir şeyi foreshadowing yapıyordur bizim martin.
7-Varys ve Illyrio insanlara kuşlarım derken, başka bir şey kastediyor olabilirler mi?
8- Martin game of thronesdan önce, Dragon stone ve Oldtown gibi tanıdık isimleri kullandığı bir öyküsünde(The Game), Merlinglerin çok kurnaz, manüpletif ve de sabırlı olduklarını söylemiştir, bu sıfatlar size de 2 ismi çağırıştırmıyor mu?
9- İnsan eti yeme konusu açılınca Varys dudaklarını yaladı
10- Denizcilerin, Denizle ilişkisi çok iyidir, Bealishin de denizle arası iyi
11- Bealishin aldığı gemilerden birinin adı Merling King, bu isim bize başka bir şey anlatıyor olamaz mı?
11a- Carys Baelishden dostu gibi bahsediyor.
11b- Serçeparmak Varysi kontrolü altında tuttuğunu dillendiriyor
12- Manderlyler, insan etindem turta yaptı, armaları deniz kızı
13- Yamasurat denizkızlarına şahit olduğunu idda ediyor
13a- Melisandra Yamasurattan korkuyor.
14- Varys deniz aşırı yerlere süper hızlı varıyor.
Peki sizce Ilyrio ve Varysin Westerosta taht oyunu oynamasının sebebi ne olabilir?
Şimdi Azor ahai teorisine geri dönelim,
Nissa nissayı kurban ederek karanlığı def ediyor
Tuz ve duman arasında doğacak.
Varys kendini krallığa hizmet eden biri olarak görüyor, peki ama hangi krallık
Deniz kızlarının bir krallığı varsa amaçları ne olabilir?
Su, buz ve ateşin birleşimi olmaz mı?
Su şarkı gibi şakımaz mı?
Buz ve ateşin şarkısı su olamaz mı?
Elimizde ejderhalar var ve de duvar var,
Elimizde Akgezenler var,
Akgezenleri ormanın çocukları yarattı,
Ormanın çocukları ile su büyücülerinin büyülerinin benzerliği biliniyor,
Deniz kızları suda yaşıyor.
Deniz kızlarının amacı, buz ve ateşi birleştirmek, bar olan suyun gücü ile akgezenleri yok edecek bir kuvvete erişmek.
Bunu yaparken de oluşacak taşmalar ile dünyayı suya gömür sınırlarını geliştirmek.
İnsanlık, hayatlarını tabii ki sürdürebilecekler, denizkızları onları ya kendilerine yemek ve damızlık hayvan olarak tutacaklar, ya da vadi gibi yüksek yerlere çıkacaklar.
Akgezenler ölecek,
Peki Azor Ahai kim?
Bunu dikkatle okuyan zeki arkadaşlarımız Azor ahainin kim olduğunu çözmüşlerdir. Azor ahai Duvardan başkası değil.
Duvar ejderha ateşi ile yanan nöbetçilerin dumanı, denizin ve ağlamaklı insanların gözuaşlarının, denizkızlarının tuzu arasında eriyecek, ve karanlığı yok edecek, Nöbetçilerin yeminini hatırlayın, karanlıktaki kılıç, Nissa Nissa, nöbetçilerden başka kim olabilir ki?
Ayrıca Vaadedilmiş prens de ser pounce idir.
Ben kitapları 500 defa okudum, ezberimden 8 dilde okurum tüm seriyi, yazar takımı ile yakın arkadaşım, beinoffun eşinin doğumgününde ben vardım, face resimlerine bakarsanız oradaki şişman çocuk da benim.
Ayrıca iq 350, kesinlikle ben haklıyım, labul etmeyen haksızdır ve altına işeyen bir bebektir.
Ben çok doğruyum. Mitye diploma verdim o kadar zekiyim
Üniversteler benden mezun oldu.
Ygs ve lysye ihtiyaç duymadım çünkü devlet 1. Olcağımdan zaten emindi.
Çok zekiyim.

HAYKIRDIM
asfsaıhfjsakfal

Evet, bunu farkettiğimde ben de haykırarak delirdim, her şey gözümüzün ucundaymış.

bu teorinden sonraki tartışmasız en iyi teorin kankam

Evet, maalesef ki teorilerim insanlık için fazla zekice.

Boş ver insanlığı, hepsi çöp zaten. Senin teorilerin Mavi Kanlı asiller için gerekli.

Fotoşok bu ınanmayın yalan söylüyor !

Odasında yatak yok diye hemen böyle bir suçlama yapılması yanlış. Belki yer yatağı seviyor adam ? Belki fakir halkı anlamak için böyle birşey yapıyor ? İkinci kitapta biyerlerde oruç tuttuğunu hatırlıyorum. Varys’i değişik şekillere çevirmeyi bırakın lütfen

Varys oruç tuttuğu gün 2 tane çocuk kaybolmuştu, belki oruç dediği insan eti yemektir.
Ayrıca odası da karasuya yakın. Hatta çılgın ateş atıldıktan sonra karasuya inip yüzmüştü, demek ki çılgın ateş planını tyriona söylerken amacı evini doğalgaz masrafından kurtarmakmış.
En zekiyim ben.

Dur ! Daha bitmedi. 12. maddede Manderlylerin armasından bahsetmişsin. Ne yani Varys bir Manderly mi ? Hadi ama dostum bu kadar çılgın olamazsın.

Tabii ki hayır, üstün zekamın gördüğü şeyi görememişsin.
Varysin insan yediğine bir göndermeydi. Marler insan eti yiyor. Bunu varysin ağzını yalaması ve manderlyler.n turtası ile gösterdiler. Yalvarırım bir 50 iq yap da gel…
Ben 13 yaşındayım !

Kaybettim…Affet sensei. Eğit beni.

Öncelikle, sana attığım 6000 sayfalık , ichigo niye en zeki adlı kitabi okuman lazım. 20 dakikaya bitecek.

Şey şöyle kestirmeden bi yol yokmu ya ? Kablolar bağlayıp yüklesen olmamı ?32073e99c6qrazzwkaaxqvr

Hah ilk testi geçtin,
Her zaman alternatifi aramak seni daha zeki yapar.
Artık öğrencim olmaya hazırsın.

Bu da çok kolay oldu sanki. O kadar da değil. Bak Melis benim birazcık düşünmeye ihtiyacım var. Birazcık alana ihtiyacım var. Hoşçakal sonra görüşürüz…

Asıl testi de geçtin, güç başkasından ödünç aldığın değildir, güç sende ortaya çıkandır.

Cersei de aslında ejderiya olabiliyor

Sonunda benim kadar zeki biri.
Tesekkur ederim allaha ki beni yalnız birakmadı.

Kimsenin laf edememesi de, zekamin yüceligine ustu kapali bir takdirdir

Yüce ichigo beee :smiley: