Victarion Greyjoy Bölümü (Çeviri) - The Winds of Winter

teşekkürler

Eline sağlık :slight_smile:

Dayanamadım okudum :smiley:

Çeviri için teşekkürler

Adam gerçek bir savaşçı. POV larını çok merak eder hale geldim.

Serinin en ‘‘Badass’’ karakteri. :smiley:

bu adam ejderhaları kontrol altına alırsa kitabı yırtar atarım, ölsün artık ya.

Favori karakterimdir ama rolunun pek uzun süreceğini sanmıyorum…Martin sağlam adamları öldürmekte kararlı…

Teşekkürler. Victorian’ın ölümü Drogon dan mı olur yoksa Viserys tan mı? Quentyn’i Rhegal halletmişti hatırlarsanız :slight_smile:

Nedense ben bu karakteri çok seviyorum ve seride ayrı bir anlam taşıyor benim için.

Victarion seni de çok sevdik umarım Martin senide öldürmez :frowning:

Victarion 6.kitapta ölebilir.Meeren ve çevresi cehennemden farksız.

Bişi sorcam bu yarısı demi bölümün, kısa geldide ondan soruyorum bi de yarım bir Vic povu vardı diye hatırlıyorum bu o galiba.

Yarısı bile değil aslında. 1/3’ü falan. Canlı yayında okumuştu bunu ama sadece giriş bölümünü getirdim demişti.

Geçenlerde katıldığı bir yerde devamını okumuş ama tam metin şeklinde yok. Yabancı forumda yine not alanlar vardır mutlaka. Tamamının özeti çıkarılmıştır ama bakmadım oraya.

Ya ingilizce, fransızca veya yüksek valyria dili fark etmez, sunun devamı varsa link sallayin.

Bu mesajı bu siteye Tapatalk2 ile gönderdim.

Çok sağlam bölüm olmuş, çeviri için çok teşekkürler.

Martin de öyle bir yerde kesmiş ki :frowning:

İleride böyle bölümler mi var ya ben daha 2. kitabı yeni bitirdim Barristan Selmy falan yazıyodu alttaki konu başlığında da bayağı ilginçmiş.Çeviri içinde teşekkürler bu arada.

Böyle bölüm derken neyi kastetdin

KİTAP bazı kişilerin gözünden anlatılıyor ya öyle ortaya karışık bir anlatım yok mesela bran, theon, sansa gibi

Yeni kitaplarda tabiki povlar çoğalıyor mesela Sam POV karakter oluyor ben ikinci kitap hariç bütün kitapları okudum bu arada

Neden ikinci kitap yav en heyecanlı kitaplardan :slight_smile: Bu arada pov karakterin tam açıklamsı nedir anlamını anladımda ?