Viki.gameofthronestr.com hakkında

Arkadaşlar bugün sitede dolaşırken bolton hanesinin lordunun Ramsay Bolton olarak değiştirildiğini gördüm.Site benim bildiğim kadarıyla kitaplar üzerinden ilerliyor ve site editörleri vardı bu sitede.Kitapta da bildiğiniz gibi hala Boltonların lordu Roose ve yaşıyor.Eğer site kitaplara sadık kalacaksa düzeltilmesi doğru olur diye düşünüyorum.İyi forumlar.
[URL]http://viki.gameofthronestr.com/Bolton_Hanesi[/URL]

Bilgilendirme için teşekkürler. Bu arada forum üyeleri vikide düzenleme yapma yetkisine sahip. Gördüğünüz yanlışlıkları düzeltip gerekçesini yazarsanız değişikliği onaylayıp yayına alabiliriz.

@“Ulu_Kurt”'u konuya davet edelim.

Arkadaşlar çeviri grubunun yaptığı çevirilerle ilgilendiğim için bakamadım, ama varsa böyle bir şeye bana yazabilirsiniz. Dizide şuan gerçekleşen hiçbir olay kitapta yok, O yüzden dizide gerçekleşen olayları vikiye aktarmayın

Dogru yere mi yaziyorum bilmiyorum ama… Az önce viki’de ufak bir düzeltme yapmak istedim ama giris yapamadim. Bir degisiklik mi oldu? Parola yanlis diyor ama mümkün degil. Yine de Parolami unuttum dedim, açilan sayfada kullanici adimi girdigimde öyle bir kullanici olmadigi yazdi.
Simdiden tesekkürler :blush:

Vikinin girişi tamamen farklı. O konu için daha bilgili olan Bekir. Onunla konusursan yardım edebilir çünkü bana da o yaptı :smiley: