Vikings

İrlanda-Kanada ortak yapımı. Ragnar Lothbrok adlı muhteşem ve yenilmez kahramanın maceraları. Ailesi, düşmanları, kardeşleri ve kral olma yolunda ilerlerken yaşadıkları. Savaş, kan, güzel kadınlar, özlü sözler ve güzel mekanlar. Aradığınız bütün güzel şeyler Vikings’de bir arada. Her bölümün 60 dakika olacağı konuşuluyor. Şimdilik sadece 1 sezon olarak planlandı ama devam etme olasılığı da yüksek.

Game Of Thrones
The Borgias
The Tudors
Camelot
World Without End sevenlere Wikipedia ve IMDB öneriyor. Mottosu “The Storm Is Coming.”

Tanıdık geldi mi ? :slight_smile:

tanıtım yazısı www.birdizihaber.com’dan alınmıştır

3 martta başlıyor. yaratıcısı the tudors’un da yaratıcılarından olan michael hirts abiymiş. Her şeyi iyi güzel de storm is coming olmamış ya. her diziye bıdıbıdı is coming şeklinde sözler eklenmesin artık :stuck_out_tongue:

storm is coming nedir ya :smiley: resmen got çakmasıyız buyrun deneyin demişler :smiley:

Çok büyük umutlar beslemeden bu diziye şans veriyorum. Kendisini takip ettirecek bir diziye benziyor takip listeme aldım başladığında izleyeceğim…

Hahahahahah. (Sandalyeden düşer.)

Winter is comin… Wait a minute. No, Storm is coming. Or both. :D:D:D

fragmanlarında hiçbişey yok kuru kuru fragman vermişler ama bakacağız artık birkaç bölüm deneriz :slight_smile:

izlenir bu izlenir…

bende the storm is comingten sonrasini gormedim duymadim ve bakmadim :smiley:

eğer savaş sahnelerinden anladıkları 1.trailer ise bu dizi tırttır bana göre

Great Heathen Army (Türkçe yazacaktım Büyük Kafir Ordusu oluyor) falan olursa çok iyi olur :frowning:

Yeni bölüm çıkmış heralde. İzleyen var mı?
Fikir alaydık.

İzledim. Bu tür dizilerin hastasısınız. Siz de izleyin muhakkak. 2013’ün bombası bu dizi olucak çok büyük ihtimal.

Oo izliyorum bu akşam. Ben daha çıkmadı sanıyordum.

Pazartesi gününe Shameless ve The Walking Dead’in yanına bir dizi daha eklemiş oldum :stuck_out_tongue:

Vaktim olsa izlerdim yarına kalacak büyük ihtimalle. Yorumları göreydik bari.

divxplanette türkçe altyazı çarşamba akşamı yazıyor.

İndirdim haşimdi.
İnşallah güzel olur.
Böyle gemili falan. Got’da pek göremediğimiz savaşları da görsek. ^^

önümüzdeki sezonlarda açılacak bu dizi ilk sezon biraz sıkıcı olabilir

İzliyim mi millet tavsiye eden var mı ?

ilk bölümü itibariyle sevdim… sana puanım on üzerinden dohuz panpa…

Dikkatimi çekti 3 Martta başlayabilirim belki. Ayrıca “Is Coming” olmamış yani nerede hani orjinallik :slight_smile: neyse şans tanımak lazım.
Edit : Tarih bugün ayın 4’ü haberini aldığım an tarihle ne kadar alakasız olduğumu da fark ettim :slight_smile: