Vikings

Athelstan kalkan sallayıp dururken çok güldüm :smiley:

keske björn’ü ve lagertha’yı göreydik :frowning:
siggy nasıl bir kadın öyle ya, amacı ne onun?
savaş sahneleri de güzeldi.

Muhtemelen yakınlarda Siggy ölür. Bundan sonra Ragnar’ın düşüşünü ve Rollo’nun yükselişini izleriz gibime geliyo. Çoluk çocuğu unutmamak lazım bi de. Ama Rollo’nun gelecek bölüm kesinlikle kendi yoluna gideceğini düşünüyorum. Bi an önce Kral Sigfred’in himayesine girip Fransa’ya uçmalı, hanedanın temelini atmalı (Normandiya). Bu kadar oyalanma olmaz. Bi de bilmiyodum, meğer cidden hristiyan olup Robert ismini alcakmış ilerde.

Eckbert cool çıktı lan.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XLrzW6l2m44[/video]

björn’ü görmek isterük!

Tövbeler olsun yılan gözlü bebe

O değil de bebek harbiden yılan gözlü oldu. Ve böyle olcağını Aslaug biliyodu önceden. Demek ki Aslaug bi greensight.

ragnar ne zaman krallığa oturacak ? bir de cnbc-e de ki tanıtım müthiş olmuş ya rollo cok şekil çıkmış izlemeyen varsa izlesin izlettirsin

Rollo aynı Fenrir olmuş o tanıtımda Ragnarda Odin

Aslaug nasil biliyo töbe töbe.bilim kurgu yok ne güzel diyoz sonra el yalatan kahinler , gözleri bilen tipler.reis rong mu ne rollo ile ragnarin pesine gitcekler galiba

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dizi şu an tam 800 yılında geçiyor. normandiya kralı rollo’nun doğmasına daha 46 yıl var. demek oluyor ki, bu izlediğimiz rollo, beklediğimiz rollo değilmiş. yeni aydınlandım :confused:

Rollo’nun ismi geçiyorsa mevzuyu oraya bağlarlar

Anlaşılan Rollo Jarl Borg’un madara edicek :smiley:

Bizim bildiğimiz Lagertha adam ona vurunca o kolu kırardı ama mecburiyet işte oğlu için katlanıyor.Jarl Borg’un Kattegat’ı işgali sahneleri çok iyiydi.Floki’yi de seviyorum ama Athelstan ile fazla uğraşıyor sanki.

ragnar aklını kullanıyo diğerleri gibi beyinsiz değil gerçekten yağmalamaktan ziyade refahı arıyo reyiz

Var mı şu piyasada Rollo’dan delikanlısı!1!1!

Tanrılar Jarl Borg’u Ragnar’ın gazabından korusun…

[spoiler]
Floki fena uyuz olmus Athelstan’a. Vay anasını.
Rollo dövüşseydi Borg ile keşke, kaçmasaydı iyiydi diyorum ama kaybedeceği bir savaşa girmiş olacaktı. Böyle iyi oldu belki de.
Björn favorim ya. Adam olacak çocuk. Bir Ragnar’a bir Lagertha’ya kayıyor aklı gerçi. Zor durumu onun da. Ama buraya yazıyorum, yakın bir zamanda Björn efsanesi göreceğiz :smiley:
BJÖRN KATTEGAT’I KURTARACAK O BORG İTİNDEN!!! :smiley:

Ragnar akıllı adam vesselam. Toprağı işleyelim diyor, buraya yerleşelim diyor. Ve yeni bölüm fragmanında gördüğümüz üzere sanırım Wessex kralıyla işbirliği yapacak. Onu bir şekilde kendi davasına katıp Borg’a karşı savaşacaklar. [/spoiler]

Rollo gerçekten adamın dibi bence tarihte de yaptığı işle de Ragnarın isminden daha büyük bir isme sahip