Vikings

bjorn kızı soydu.Fena çapkın olacak bu çocuk.büssürü bebeleri olcak

intikam soğuk yenen bir yemektir.
Yalnız Princess Aslaug gibi bir karın olacağına Lagertha gibi bir düşmanın olsun daha iyi.

Vikinglerde Tuz-Ekmek hakkı yokmuş. Hshshsjsak

aynen ha :smiley: izlerken o geçti aklımdan :smiley:

All hail Earl Lagertha!

Ragnarda cerrahlık varmış. dsafdas
Kartal kartal diyodun gördün kartalın ebesini Earl. :smiley:

Ragnar’a iyi ki bir insancıl dedik iki üç bölüm evvel. Hayvan çıktı it oğlu it… Düşmana bile bu kadarı yapılmaz.

ohh çok iyi oldu başta son sahnede jarl’ın kabusu olduğunu düşündüm allahtan değilmiş içini dışına çıkarıp sözünü tuttu ragnar#1 :slight_smile:

Dizide şu ana kadar müzikler açısından en güzel bölümdü.

[spoiler]Helga ve Floki’nin evlilik sahnesi çok güzeldi. Floki de Ragnar’a yamuk atarsa ne olacak bu adamın hali.

Lagertha beeeeh Lagertha işte. Sen git o uzaylı Aslaug tipsiziyle evlen zaten Ragnar. Karıdan anlamıyorsun ama işkenceden anlıyorsun ne diyim artık. Bence gayet güzeldi son sahne :ASdA
Bu arada acaba Normandia-Wessex mi alıcak bizimkiler mi… [/spoiler]

aslauga uzaylı diyen biri daha… daha güzel bir benzetme olamaz heralde değil mi ya ?

senden görmüştüm onu :smiley: uzaylıya da yakıştıramıyorum ama en yakını o. Garip bir tip ya insana benzemiyor resmen. Çirkin de. Kesinlikle daha güzel bir benzetme olamaz.

asdfasdf ya tamam ozamanın beğenisine göre güzellik kavramı değişebilir ama… bu kadarda olmaz ya kadın ağzını açınca içinden su aygırı çıkıcak sanıyorum aS:Df:AS
açık tenli, erkek olmayan, sırık vsvs. özelliklerinde bir mahluk ama gel görki ragna reyiz lagertha’ya (lagertha, lagertha olan) tercih etti

ona kimsenin anlam verebildiğini sanmıyorum. Lagertha sonuçta bu

rollo daha güzel lan ahahahsdfasdfsda

ajsgdalskd ben rollocuyum zaten aslaug maslaug tanımam

pis barbarlar…

bende 2.sezonda rollocu oldum sanırım abisine karşı böyle tam “kardeş” gibi davrandığından dolayı

hiçkimse farketmedi mi ya ragnar’ın orada durduğunu… siggy’yi, floki’yi takip ederken ve rollo ile konuşurken, o salondaki kimse mi tanımadı oradan ragnar’ı :s

O bölümü şeye benzettim. Bizim padişahlar divan toplantısında perdenin arkasında oluyo ya. :smiley:

haha aynen :smiley: