Vikings

19 şubatda başlıyacak aynı soruyu bence sormuştum

Radikalde gördüğüm bir habere göre Kıvanç Tatlıtuğ bu sezon konuk oyuncu olarak diziye katılacakmış.
http://www.radikal.com.tr/hayat/kivanc_tatlitug_viking_oluyor-1290092

Oha izlemem heralde dizinin tadı kaçacak şimdi.
Radikaldeyse dalga geçmiyon heralde?

yakışır. bende ilk sezonunu indirmiştim. başlayayım o zaman.

hoayyydaaaaaaaaaaaaaa… yalnız 3. sezon çekimleri biteli aylar oluyo… olursa 4. sezonda olur…

2 Bölümde 2 Dakikacık gözükmek için atılan 10larca takla.

güzel bölümdü, özellikle kral ecberth’in lagertha’ya yazması :smiley:

Diziyi bayağı özlemişim be Yeni sezona güzel giriş yaptılar özellikle sonu çok iyiydi umarım böyle devam eder

Birazcık biriksin bölümler hemen başlayacağım :slight_smile:

[spoiler=3x1]Hayatımda böyle saçma ordu dizilişi görmedim. :d Mal mal izlediler. [/spoiler]

Komikti. Valla komikti uashduahdsua Lagertha gibi kadın bulunmaz ya kıyamadığım…

Benim de dikkatimi çekti. Benden başka fark eden olmamıştır diye düşünüyordum az daha. Biraz gerçekçi yapsalardı keşke.

3.2

aşırı güzel bir bölümdü hiç bitmesin istedim. çok da gizemliydi. 3. bölümü merakla bekliyorum.

Harika bölümdü sonuda ayrı gizemliydi bu arada dikkat ettiyseniz malum sahnede Floki bile iğrenip başını çevirdi

Harika bölümdü sonuda çok gizemliydi umarım bütün sezon böyle güzel geçer

Yine harika bir bölümdü

dönek ragnar ölecek mi ? lider rollo olsun diye öldüreceklerse tarihin attılar yılan çukuruna

Sezonun çok kötü gideceğini düşünmüştüm ama süper bağlandı be.

Ragnar özellikle çok etkiledi beni. Athelstan’a o kadar bağlı olduğunu bilmiyordum.

Muhteşem bir dizi ancak beni rahatsız eden mantık hatası var.

Ragnar reisin kardeşi Rollo neden bekar?Adam çok yakışıklı güçlü bir erkek.Savaşlarda önüne geleni deviren muhteşem bir savaşçı.Böyle bir adama bütün kadınların bayılması gerekirken adam ezik ve yalnız biri olarak yansıtılıyor.Floki denen çirkin deli çöp parçası bile evliyken Rollo kadınsız birakılmış.Oysa adamın en az Ragnar kadar muhteşem bir karısı ve oğulları olması gerekirdi.Üstelik bunlar kuzeyli Viking.Böyle bir durum gerçek hayatta olması mümkün değil.
Senaristler Rollo karakterinde çok saçmalamışlar.

Evlencek. Büyük ihtimal önümüzdeki sezon. Son sezonu izlediysen az çok tahmin edebiliyosundur kiminle evleneceğini.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi