Westeros Tarihi (History & Lore) - Tamamı Türkçe Altyazılı ve Düzenli

Game of Thrones Tarihi ve Hikayeleri - Westeros Tarihi - History & Lore - Game of Thrones ile bilmediğiniz, geçmişi oyuncuların seslendirmesiyle açıklığa kavuşturan videolar. Tamamı Türkçe altyazılı ve düzenlenmiş bir şekilde. Altyazıları YouTube üzerine yüklediğim için videonun altından aktif etmeniz gerekiyor. Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleri mevcut.

1. Sezon

2. Sezon

3. Sezon

4. Sezon

5. Sezon

6. Sezon

7. Sezon

Teşekkür ederim, emeğine sağlık; en kısa sürede izlemeye çalışacağım inşallah.

1. sezonu ekledim. Şimdilik üzerine kanal logosu falan koydum. Bu sene 7. sezonun içinde ekstradan 43 dakikalık Valyria’s Last Scion isimli bir history & lore videosu daha olacakmış. O da elime geçince en son hepsini birleştirip düzenleyip, aynı şekilde diğer videolar gibi göndereceğim. Düzen bozulmayacak.

Geçici olarak sadece önceki senelerdeki gibi History & Lore videosunu çevirip gönderdim, ana başlığa ekledim.

Tamamını dinleyerek çevirdim. Yanlışlık bulursanız mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Daha İngilizce kaynağı bile çıkmadı. Belki onu da hazırlarım 43 dakikalık video çıktıktan sonra.

1. sezon History & Lore videosunu saf olarak tekrar yükledim ve altyazıları İngilizce ve Türkçe olarak Youtube üzerinden verdim. Ekstra video olan Conquest & Rebellion’u da altyazısız bir şekilde yükledim. Diğer videoya hem İngilizce hem Türkçe kaynağı kendim hazırladım, tükendim. Conquest & Rebellion için İngilizce kaynak çıkmasını bekleyeceğim. 43 dakikalık video ile uğraşmak zor geldi. :slight_smile: Altyazıları eklediğimde buradan yazarım.

Videoları ana başlıkta düzenledim.

Bu son video, normalde çıkan dvd içerisinde yer alıyor, değil mi? İnternet üzerinden yapımcıların kendisi yayınlamadı?

DVD içerisinde History & Lore’a ek olarak bu sene bunu da eklemişler. 5. sezonda uzun bi’ Dance of Dragons vardı onun gibi aynı.

Anladım, teşekkür ederim. :slight_smile:

1. Sezon videolarını birleştirip tekrar yükledim. Arşivlemek isteyen varsa hazır, diğer videoları silebilirsiniz. Hem History & Lore, hem de Conquest & Rebellion birlikte tek videoda, Türkçe ve İngilizce altyazı seçenekleriyle YouTube’a yükledim.

Çok teşekkür ederiz. :slight_smile: