Westeros: Total War

Arkadaşlar yakın zamanda Total War Medieval II: Kingdoms un Westeros modunu buldum. Mod çok iyi gözüküyor. Ben beceremedim ama hem Total War oynamayı hemde mod yüklemekten anlayanlar buradan indrip kurabilirler.

İlk olarak Medieval II Total War’u buradan indirdikten sonra buradan Kingdoms Modunu indirip ilkinin üstüne kuruyoruz ardından modu indirip hepsinin üstüne :wink:

Oyun İçi Görüntüler[/size]

İkizler

Kanlı Kapı

Dorne Hudutları

Demir Adaları

Kral Şehri ve Fırtına Sonu

Sandor Clegane ve Garlan Tyrell Arasında ki Savaş

Pyke ve Balon Greyjoy

Robb, Kuzeydeki Kral,

Oyun İçi Video[/size]

Bu çok iyi.

ilk önce oyunu yüklememiz gerekiyor sanırım, sonra modu kuracagız degilmi?

ilk olarak bunu sonra bunuindirip ilkinin üstüne kuruyoruz ardından modu indirip hepsinin üstüne :wink:

teşekkürler

Çok sağol hemen indiricem

Total War serisinide Medieval II Total War’uda çok severim. Fakat mod henüz tam olarak tamamlanmadı. Tamamlanır tamamlanmaz kurup oynayacağım. Hear me roar!

Daeron bir ara Kızılay’da kafede buluşup oynayalım yav çok canım çekti.Ama 23 gün sonra :]]

çok güzelmiş tebrik ederim

rpg oyunu ne zaman çıkacak

Çıktı bile

hadi yaaa iyi o zaman torrent beni bekler

link atarmısın yanlış bişi indirmiyelim

Oyunu indirin.MW2TW’yi sonra Kingdoms kurun.Sonra 1.5 patch’e kadar sırasıyla yapın.Sonra modu kurun.Sorun olursa yazın burada çözeriz.Bu arada hiç mi ama hiç tavsiye etmem.Alfa bir mod Betanın üst vers. yani yarım bırakılmış bir mod.Bol bol sorun var yani.

Hay lanet olsun yaa! Oyunu daha yeni sildim.

Bunu görünce canım AoE çekti. Ankara’daki eycofçulara sesleniyorum :slight_smile:

Daha mod tamamlanmadı bunu belirteyim öncelikle. Ama bu haliyle bile GoT: Genesis’ten daha iyi.

Mod iptal zaten yapımcılarda uçtu gitti sorumsuz keretalar :smiley:

Rhaegar Targaryen’e sözüm vardı. ‘‘A Lannister always pays his debts.’’ :slight_smile:

yuh asha yı kime ayarladın yav…
hemde gregor a