Westeros: Total War

Gregor Clegane :smiley:

MTW 2 Kingdoms Ek paketinin linkini atabilirmisiniz ? Torrent olursa iyi olur.Mod bu haliyle oldukça güzele benziyor keşke yarım bırakılmasaymış.

Yarım bırakılmadı. Şu an üstünde çalışılıyormuş.

arkadaşlar mod tamamlanmadan indirip oynamaya kalkmayın üzülürsünüz. hata verir bi yerden sonra atar hevesiniz kırılır bi de birimler fln gördüğüm kadarıyla hala aynı bi harita bi de isimler bi modu güzel yapmaz. tamamlandıktan sonra burdan hotseat bile döndürebiliriz çok ta keyifli olur.

Daeron bildiğim kadarıyla 26 Haziran 2011 den yana 0.5 alfa sürümü bulunmakta.Neredeyse 1 senedir ne güncelleme ne ses seda var.Bence tamamlamazlar ama düşüncene saygılıyım :slight_smile:

Zaten çok büyük bir mod. Tamamlanması 2-3 yılı bulur. Şu anki sürüm 0.53. Yaza doğru 1.00 bekleniyor. Ayrıca weekly previews başlığında da modun devam ettiğini görebilirsin.

Bu mod Kingdoms’un kaçıncı patchine uygun arkadaşlar ?

1.05.Teşekkürler Daeron bilgi için :slight_smile:

Oyundan başka bir SS. Jaime Lannister Robb Stark’la savaşa girmeden önce :slight_smile:

önce bi bilgisayarı yenilemek gerek galiba

bu iki resmi hangi siteden buldun acaba?

@Eddard “Ned” Start modun kendi sitesinden buldum.(Ilk mesajda link var) Ancak bu görüntüler oyunun temmuz ayında çıkacak olan versiyonuna ait.

hmm normalde the twins iki şehir değil ve pyke’ın yanında bir şehir yoktu da ondan merak ettim.

link atarmısınız

Onlar zaten şehir değil. Büyük olasılıkla tıklayınca tek kale gibi gözükecek ikizler. O Pyke’ın yanındaki şehir de Lord Limanı. Yani Pyke’ın limanı. Çok hoş olacak yeni versiyonu.

sabırsızlanıyorum

linkler ilk mesajda mevcut

Oyunun şu anki durumu nedir ? Bir ilerleme var mı ?

oyunu şuan oynayabilirsin sorduğun oysa. yeni versiiyon için çalışmalar sürüyor.

Yeni versiyonu tam olarak ne zaman çıkar ?

Bir de yeni gelen özellikler hakkında bir bildiğin var mı?