Westeros: Total War

Oynanabilir lakin sorduğum bu versiyon kötü askerler aynı felan deniyordu ne oldu bu durumlar ?

işte onu için yeni versiyonu bekliyoruz fakat onda da askerlerin sadece görünüşleri ve birkaç özelliği değişir. Yeni versiyonda beni heyecanlandıran asıl şey birkaç küçük haneyide oynayabilecek olmamız ve haritanın gelişmesi. Mesela surun ötesindeki şehirleride ele geçirebileceğiz

Çok büyük bir ihtimalle yazın ya da Eylül Ekim gibi çıkar. Frey ve Boltonları oynayabileceğiz bu kesin şu ana kadar. Bu da yeni versiyonun bir videosu.
http://www.youtube.com/watch?v=O_uRAvjYUS8

Aslında Crusader Kings II oynamak daha iyi ama ne benim bilgisayarım kaldırır nede ben kolay kolay öğrenirim. En iyisi yeni versiyonu beklemek…

oooooooo bu ana oyun medieval 2’dende güzelmiş

dostum süpersin,cansın yaaa
şuan bi garibanı sevindirdin :slight_smile:

medieval 2 total war grafik bakımından çok iyi olmayan yakın dövüş bakımından serinin ilk kombo çalışmaları yapılmış oyunu olduğu için yüklemicem artık şimdi bunu indir 12 gb üstüne kindoms kur 4 gb sonra bu modu kur 2 3 gb sıkar biraz uğraş dur. modu oynayan arkadaşlar anlatırmı nasıl

medieval seviyorsan oynaması zevkli. Ama normal medievaldan sadece harita ve karakterler açısından fark var.

Daha betası çıktı arkadaşın dediği gibi oynamaya değmez şimdilik…

O kadar kötü değil aslında. Yani oynamaya başlayınca baya zevkli. Starklar ve Kral Toprakları’nın Baratheonları tamamlandı. Onlarla oynayınca bir problem çıkmıyor. Ama diğer hanelerin eksiklikleri var. Askeri olarak şehirler bakımından vs.

Unutmuşum , harita üzerinden multi atabiliyor muyduk MTW2de ?

galiba evet.

Normal oyunda yokmuş ama kingdoms modunu kurunca harita üzerinden multi oynanabiliyormuş.

Zaten westeros moduda kingdomsun üzerine kuruluyor. Yeni versiyonda olabilir.

Aynen

Hayır hayır normalde de var. Sadece dosyalardan birkaç şey değiştirmek gerekiyor.

Hotset modunu açmanız lazım ama o da sıkıntılı oluyor Multi oynarken save dosyasını sürekli birbirinize atmanız lazım.

Bu dediğin dosyaları birbirimize atma olayı kingdoms için geçerli değil sanırsam ?

Öyle ama sıkıntı falan yok. Sadece turunu oynayıp save’i arkadaşına atıyorsun. Basit yani. Hem Kingdoms ile çok daha kolay oluyor.

Orası kolayda bir süre sonra oynayan kişilerde bıkkınlık oluyor save dosyaları eş zamanlı atılmıyor… Ama devamlı oynayacak birini bulursan güzel oluyor :slight_smile:

Multiplayer Campaign oynayacaksan geçerli… Ama sadece savaş yapacaksan geçerli değil…

Şu aralar işe gidiyorum haftaya bırakıcam o zaman arkadaşlar oturup başlayacağız. Eğer forumda sürekli oynayan arkadaşlar varsa bize katılabilirler güzel bir Role Play yaparız.