Westeros: Total War

O dosyaların bulunduğu klasörü işte mod klasörünün içine atacan…

Sorunu 1 hafta önce çözdüm zaten.Ben dosyayı açıp mods’un olduğu yeri gösterip kuracağım sanmıştım tabi büyük bi Sazan.Avı’na düşmüşüm ama neyse başka arkadaşlar düşmesin diye yazdım.

EDİT:Şu 1.0’ın tam çıkış zamanı belli oldu mu ?Bir de tüm özellikler açıklandı mı ?

sadece kaleler ve harita değişmiş bütün askerler aynı buda oyunu saçma yapıyor keşke askerleride değiştirseydiler.

fotograf çok güzelmiş :slight_smile:
Bu arada arkadaşlar çok kapsamlı bir westeros total war yapılıyor ne zamana biter bilmiyorum ama en son sürümü hayli hayli geride bırakır.
http://mjollnir.twcenter.net/forums/showthread.php?t=461060

Oyundaki Kral Şehrinden Görüntüler

Bina yapma olmaması çok büyük bir eksi.Napolyon total war oyununu indirmiştim tam 15 gb dı sildim sonra.Umarım got içinde lotr,age of empires tarzı bir oyun yaparlar.Tabiki bu benim şahsi görüşüm, oynanması gereken bir oyun.Sadece ben sevmiyorum bu tarz stratejiyi, diğerini umutla bekliyorum :).

heyecanla bekliyorum :slight_smile:

3 Boyut çizim falan biliyosan istediğin binayı istediğin oyuna yapabilirsin :smiley:

Ben modu bırak oyunu bile açamadım. Kingdoms öncesinde sorun yoktu ama mod için gerektiğinden indirip kurdum Kingdoms’ı şimdi. Medieval2 exeye tıklayınca “medieval total war has encountered an unspecified error and will now exit” diye bir yazı çıkıyor. Kingdoms.exeye basınca orjinal cd istiyor. Crack yaptım o zaman da oyun açılmadan error verip kapanıyor. Yardım edebilecek olan varsa çok makbule geçer.

Kingsdom modunu kendi kısayolu olması lazım prdan giriş yapabilmen lazım hem moda girmek için total war dan giremeyeceksin ki

Bu hata oyun sırasında çoğu kişide oluyor ama açıp kapatınca düzeliyor sende bir öyle dene istersen olmazsa herşeyi sil baştan kur…
Kurarken’de sıralama böyle olacak

Medieval 2 Total War + 1.2 Paketi + 1.3 Paketi + Kingdoms + 1.5 Paketi

KL’i epey bir döktürmüşler.Şu 1.0 çıksada oynasak!

ya bende gold edition var nasıl yükleyebilirim modu

gold varsa modu indir dosyayı bir yere çıkart sonra “mods” dosyasına at sonra içine gir orada giriş dosyası vardır

patch leri indirmeme gerek var mı

1.5 e kadar indir

Bazı arkadaşlar sorun yaşamışlar exe dosyasıyla ilgili. Bende de yok exe dosyası ama Westros.bat adındaki Windows Toplu İş Dosyası’na tıklayarak oyunu çalıştırabildim. Öyle denesinler olur herhalde.

Birde oyun içinden bir sorum olacak. Kendimizi nasıl kral ilan ediyoruz. King in the North gibi yani.

[quote=“Ned_Stark, post:97, topic:460”]
Bazı arkadaşlar sorun yaşamışlar exe dosyasıyla ilgili. Bende de yok exe dosyası ama Westros.bat adındaki Windows Toplu İş Dosyası’na tıklayarak oyunu çalıştırabildim. Öyle denesinler olur herhalde.

Birde oyun içinden bir sorum olacak. Kendimizi nasıl kral ilan ediyoruz. King in the North gibi yani.
[/quote]Total War oyunlarının öyle seçenekleri yok maalesef. Ayrıca Robb zaten King in the North olarak başlıyor diye biliyorum.

[quote=“TurkJedi, post:98, topic:460”]

Hayır var ben oynarken ilan ediyordum ama hangi mod hatırlamıyorum en son beta vardı onun az gelişmiş hali galiba

[quote="-Aegon_Targaryen-, post:99, topic:460"]

Bende 0.53 versiyonu var. Bu versiyonun daha üstü var mı?