Westeros: Total War

[quote=“Ned_Stark, post:100, topic:460”]

galiba yok ama bende kral ilan etme vardı şu konuşan kadın çıkıyor sol üst köşede onda show me how diye bir seçenek çıkıyor ona tıklayınca kral oluyorsun stannis mesela öyle oluyordu

Bende gold var. yükliyimmi derekt. yoksa 1.0 ı mı bekliyim.

Sağol bu oyuna gider

[quote="-Aegon_Targaryen-, post:101, topic:460"]

eğer,stannis,renly,stark yada greyjoy değilsen kendini kral ilan edemiyorsun.

ya ne zaman çıkacak bu alfa sürümümü ne bilen varsa söylesin çatlayacağım artık ya.videoyu izleyip kendimi mutlu ediyorum.düşünün artık halimi.

Alfa sürümü çıktı mı bilemeyeceğim ama yeni özellikler eklemişler.Yeni update ile yayınladılar mı bilemiyorum.

Ayrıca en son eklentiyi daha dün eklemişler.Yani mod hala aktif .

Arrynler

Stannis’e bağlı bazı lordlar

Freyler

Karasu Savaşından uyarlanan görüntüler

[spoiler]

[/spoiler]

dostum linkini özel mesaj atabilir misin?

Buradan ulaşabilirsin…

thanks a lot to you…
[hr]
yalnız ben nereden indirebilirim babında sormuştum?

beta yamasından sonra tam sürüm modu çıktı mı? Yoksa sadece bu alfa sürümü mü var

Tam surum bu kış gelecekmis.

oynayanlar tavsie ediomsnz

Ben oynadım ancak total war için ne modlar var…Westeros biraz sönük kalmış,geliştirilmemiş.Bunun yerine third age kur. :smiley:

Onu bilmem ama @Gendry kardeşimizin çok güzel bi paylaşımı var şuradan Crusader Kings’i GoT modu ile oynayabilirsin tavsiye ederim. :wink:

third age bi baş yapıt zaten keşke onun gibi westeros total war da yapsalar

arkadaşlar; game of thrones’un ejderhalar mirası tarzı bir oyunu var mı? ben öyle oyunları seviyorum. şu total war’a pk ısınamadım

Ejderhalar mirası mı oynuyorsun? 0_0 saygı…

bir süredir oynamadım ama severim yani, oyunun hasıdır

Helaaal… Yazın birlikte şu kurtlar vardı onlardan keseriz asdsfadadsa harbi çok iyi oyun çok ayrıntılı ama burda konuşamayiz. Crescent in gazabına uramak istemiyorum.

tamamdır. pm atayım