Westeros: Total War

[quote="nyx, "]
@Omur su siralar eve pek ugramiyorum, dun eve gece 1-2 gibi geldim o yuzden telefondayim. Ama ben musait oldugum bir gun bulursam sana mesaj atarim :). Yine de bu aksam oynayalim diyorsan birisini bulurum ama ben olamam, siz 1’e 1 kapisirsiniz :smiley:
[/quote]olur bende 11 gibi gelirim iste paslasırız hadi ben kactım

Oyundaki favori komutanlarımdan biridir kendisi daha 17 yaşında bu özellikteyse ilerde daha büyük işler yapabilir kendisi.

Oww mükemmel gerçekten medieval total war’ın üstüne kurulması ayrı bir muhteşemlik.Hemen indiriyorum.

http://forum.gameofthronestr.com/konu-tw-game-of-thrones-modlari-buyrun-hepsi.html burdan diyer modlarına ulasabilirsiniz

Totem yapıyorum oooooo
King’s Landing Fatihi, Aslan katili, Kuzeye diz çöktüren, Kartal yuvasını ve Vadiyi mağlup eden çorumlu gomutanımı hain bir pusuda kaybettim geleneklerimiz ile alay etmek için cesetini gömmüşler Nehirova ve Lordları seni unutmuyacak

Total War hayranı olduğum için bu modu hatırlıyorum. Tekrar Medieval II’yi kuracağım. Sonra da Kuzeyden, Güneye inip Robb’un intikamını alacağım. :smiley:

Wind of winter mod oyunumdan yaptigim strateji :slight_smile:

gerci bu geçen yazdı ama olsun
öncelikle hile felan yok mali durumuda koydum ona gore çıkarım yaparsınız butce fazla veriyor hep :smiley:
http://postimg.org/gallery/5dtkkj56/
bravostan gelen orduyla bütün kuzeyi rahatca alıp boltonları idam ettirdim şuan filent’s finger adlı yere çekilmiş durumdalar artık bolton sorunu kalmadı ayrıca manderlyn hanesine o kadar barıs teklifi sundum fakat kabul etmediler sonuc :smiley: madenrlyleride kökünü kazıdım oradan ise freylerin elinde bulunan twins ile rivverundu aldım baya zamanımı aldı ayrıca yeni lord of winterfell hugo will yaptm .güneyde ise storm’s endi bizzat savunan komutan maric trent adlı genç komutan jaime lannistera karsı korudu tek basına o yüzden ona lord of storms end unvanını verdım fakat jon conningtnnun orduları baya zorladı güneyden saldıryor hain :smiley: 4-5 tur kusatmada tuttuysada storms endı alamadı aldırmadım edric storm son anda yardım ile yetisti ve jon connintonun ordusunu dagıttı.targeryanları yendigimde zaten tyrell hanesi lannister ve martell ile savastaydi ve ikisinide yeniyordu bana karsı duran tek tyrell vardı bende .ayrıca kral sehrini ise edric storm alarak kralı stannise verdi kendisini kanıtladı stannisden sonraki en büyük komutan kendisi.:slight_smile: ayrıca tommenı felan melissandre sagolsun tommenide siyah buluta öldürttüm :smiley:
[color=#FF0000]Arianna martell[/color] ile edric storm evliligi yaparak martelleri yanıma cektım ortaklasa menzili istila ederek highgarden ve güneyinde kalan hightower i ben alıdım menzilin geri kalanı ise martell de ayrıca castrly rock u martellere vericem tabi davos seaworthn fethi başarılı olursa arryn ailesi ise savunmaları cok guclu o yuzden kıyı sehirlerine çıkarma yaptım beni en cok ugrastıran aileern basnda geliyo o yuzden stannis ile zaten runestone kusatma altında duscek biraz kuzeyde ise maric torent ise stannis ile vadinin kusatmasında onemli bir komutan gene kendini gösteriyor :=)

[hr]

evet biliyorum zamanında baya arastırmıstım fakat öyle zevkli olmuyor hamleleri ne kadar sen yapsanda savasa girdinde karsında bilgisayar oluyor.çunku iki tarafa aynı zamanda online olamiyor

beyler link çalışmıyor.Bi el atıverin.Varsa uploadlarsanız sevinirim.

En güzel sürümü Winds Of Winter mi?M2 + Kingdoms + 1.5 yeter mi?

Fire and blood 0.8 yada Diziye uygun olanlar iyi V2 modumu ne öyle biseydi,yeter

Arkadaaşlar modu indiren biri upload edebilir mi linkler kırık sadece burda da değil internette bile bulamadım çalışan bir link

Third Age Total War gibi yapsalardı daha güzel olurdu, üzerinde harita hariç fazla uğraşılmamış.

Biri 0 dan oyunu oynamak için ne yapmam gerektiğini anlatabilir mi hiç bişey kurulu değil adım adım gösterirse biri sevinirim bu işlerden çok anlamam yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Mediaval olacak, onun Kingdoms packi var o da olmalı. Sonra bu modu indiriyor ve kuruyorsun. Kingdoms packi bayağı zorlamıştı beni. Büyük kapasitesi var. :frowning:

Medieval Total War 2 olmasına dikkat et.

Arkadaşlar Fire and Blood packi çok daha güzel inanın :frowning:

Mediaval yükledim kingdoms hepsini yükledim modu yükledim onca gün bekledim açılmadı sinirden sildim :smiley: tekrar yükliyesim var

Peki bunları bulabileceğim bi yer var mı hangi sırayla yükleyeceğim biraz açarmısınız

Tam hatırlamıyorum bayağı oldu yapalı ama internetten de ararştırırsın.
Şimdi Mediaval Total War 2 indir.
Mediaval Total War 2 Kingdoms packini indir ve oyun üzerine kur.
Sonra bu Westeros modunu indir ve kur.

Peki medieval ı yükledikten sonra direk Kingdoms ı kurabilir miyim yoksa patch felan kurmam lazımmı

Hatırkamıyorum cidden kardeşim. İnternette yazıyodur. :slight_smile: