Yeni forum sistemi ile ilgili fikirler

Eski özel mesajlara erişim için rip.gameofthronestr.com alan adı altında eski sistemi kuralım mı? :slight_smile:

Bu arada eski sistem olduğu gibi duruyor. Sadece erişime kapalı. Eğer çıkmaza girer ya da sevmezsek dönmememiz için bir sebep yok. Ama bu sistem daha iyi iş çıkarır.

Yoo ben sevdim daha güzel, daha fresh olmuş. Diğer türlü çok karanlıktı. Geri dönmeyelim, ben severim yeniliği. AMA MESAJLARIM DURSAYDI KEŞKE :crying_cat_face:

Eğer mümkünse eski sisteme dönelim. Ve bu ‘‘modern’’ sistem de ayarlar kısmında tema olarak opsiyonel kalsın. İsteyen eskiyi sistemi kullansın isteyen yeniyi. Dediğim gibi eğer mümkünse. Yok eğer değilse Eski sisteme bir kaç küçük dokunuş yapalım ve o sisteme geri dönelim. Ben eskisini yeni sistemden daha çok sevmiştim. Bu sistem forum gibi değilde blog gibi gözüküyor. Forum gibi gözükmekte fayda var.

Bu sistem çok daha kullanışlı gibi geldi bana.

Eski sistemin yedekleri duruyor. Ama eski sistemde bazı dezavantajlarımız var. Mobil erişim, kullanım rahatlığı vs. Yeni sistemde tasarım tamamen içerik odaklı, bu konuda haklsın. Ama ben de böyle daha iyi olacağını düşündüğüm için bu sisteme geçtim. Kullanıcı grupları vs. burada henüz yok. Onları da zamanla entegre etmeyi düşünüyorum. Belki o zaman daha çok seversin.

Eski sistemi erişime okunabilir olarak açabiliriz ama bir işe yarayacağını sanmıyorum. Bunun yerine eski sisteme dönülebilir direkt. :slight_smile:

Ön yargılı davranmak istemiyorum. Neticede henüz bu sistemin de üzerinde yapılacak değişiklikler var. O nedenle bakalım yeni özelliklerle burayı çok daha güzel bir yere çevirebiliriz. Ben de daha kullanışlı olduğu kanaatindeyim @JaqenHgar .Yeni eklentiler ve özellikleri bekleyip göreceğiz bakalım.
Make Forum Great Again!

Arif Işık’ın dediği gibi Uzaydayız abi herkesin kafası karışık. Çok farklı bir ortam.

Yeni forum mu eski forum mu? :smiley:

• Eski forum
  • Yeni forum

0 oylayan

Umarım demokrasi kazanmaz çünkü yeni foruma bir şans verilmeli.

İlginç bir şekilde beğenmeye başladım ama alışkanlıkları kolay kolay bırakamadığım için ankette “eski forum” seçeneğini işaretledim:grinning: Şaka bir yana mobil erişim olarak daha pratik buldum. Zaten çoğu üye telefonundan erişim sağlıyordu. Bu bakımdan tasarımdan önce işlevsel olması daha iyi olmuş. Hatırlıyorum da ekşi sözlüğün yeni tasarımını neredeyse bütün yazarlar protesto etmişti. Şimdiyse eski aranmıyor hiç. Birkaç aya da yeni sisteme alışılabilir.

Ben de beğenmedim…
Çok karışık geldi, kayboldum resmen. Sonradan alışırım muhtemelen ama şu an cidden bir yabancılık çekiyorum.
Yaa birde @bekircem benim 7.sezon finaline yaptığım yorum gitmiş yaa. Hani normalde takmam böyle şeylere ama o yorumu yazmak iki saatimi aldı, hatta bir iki aksilik oldu, canım çıktı onu yazana kadar ve şimdi puf! Gitti yorum! :frowning:

Default Dark olarak ayarlanmalı bana kalırsa.

Böyle daha iyi. Memnun olmayan Dark temaya geçer.

@DuaL Hocam hacdan mı geliyoruz nedir o aydınlanma öyle. Tek gözümü kaybettim başta.

1-2 günlük bir veri kaybı olabilir. Yedekten getiririz mesajı.

Hocam o konuda haklısın. Karanlıktaki son ışığımı buldum sandım da meğer forumun arkaplan rengiymiş. Üzdü ama olsun.

@bekircem

Kullanıcı adı değiştirme seçeneği gelebilir mi? İşimize yarayabilir.

Gelirse forumda yazılı kurallardan beri en büyük devrim olur. I-ıhm.

Ya baglantisi duruyor kullanıcı adı değişikliği için ama yetkin yok diyor jdjsjsj üzdü beni yalnız bazı değiştiren üyeler var sanki onlar nasıl değiştirdi

:slight_smile: Onlar özel olsa gerek. 20 karakter konusu gibi. Mesela yani, örnek verdim.