Yeni forum sistemi ile ilgili fikirler

Katılıyorum! Çözülmesi lazım mail adresleri ifşalanmış hep.

kullanıcı engelleme var mı?
engelli kullanıcının yazdıkları ve başlıkları da engellenebilir mi?
Engeli kullanıcıların yazdıklarımızı, başlıklarımızı görmesi engellenebilir mi?

@'den önceki kısmı mail adresinin ifşası için yeterli bir bilgi değil, ki düzenlenebilen bir alan. Yine de bunun için bir çözüm düşüneceğim.

Ad soyad bilgisi zaten kayıt olan kullanıcılara sorulan bir bilgi. Anonim kalmak istemiyorsa özellikle, ad soyad da ifşa konusu olmaz. Anonim kalmak için özel sebepleri olan birisi de herhalde mail adresini adsoyad olarak kullanmaz.

Kullanıcılar engellenebiliyor ve susturulabiliyor. Tercihler kısmını kontrol edin.

Eski sistemdeki font, alıntı, yazı ortalama vs. kodlar sanırım artık çalışmıyorlar ve eski mesajlarda görüntü kirliliğine neden oluyorlar. Bazı yazılar okunamaz durumda kanki.

Sitede bazı yerler ingilizce kalmış. Diyeceksin ki; “bi dur kardeşim ben ne ile uğraşıyorum sen ne gösteriyorsun bana.” Fakat rahatsız ediyor işte :slight_smile:

begenmedim forumlarda her zaman vbulletinn tipini tercih ederim.

Eski sistemden kalan tagler sorgularla veritabanından kaldırılıyor. Bir kısmı kaldı, onlar da diğer işlemlerle düzelir diye tahmin ediyorum.

İngilizce kısımların farkındayım. Onlar da zamanla.

Anketler de öldü sanırım.

Anket için hala erken aslında, en az bir ay geçtikten sonra anket yapmak daha iyiydi; alışmamız açısında. :slight_smile: Bu arada eski forumda olan bazı konular yeni forumda yok, en son açılmış olanlar bilhassa; misal benim açtığım bir teori konusu vardı Jon’un 6. kitaptaki dirilişi hakkında… Onlar eklenecek değil mi?

Son 2-3 günde açılan konular dışında eksik konu yok. Eğer istenirse eski yedekten ulaşılıp konu içeriği tekrar açılmak üzere gönderilebilir.

Yeni açmıştım, daha yorum yapılmamıştı. Zahmet olmaz ise eğer?

Alistikça hosuma gittigini itiraf etmeliyim :relaxed:
Birde benim 7.bölüm yorumum aktarilsa sahane olacak @bekircem :joy: Takinti haline getirdim :joy:

@Starkgaryen @YeniAy_Ottoman Bahsettiğiniz içerikleri özel mesaj olarak gönderdim. :slight_smile:

Önceki sistemde her üye hanesini seçebiliyordu ya? Öyle bir sey olacak mi?

Benzer bir şey düşünüyorum. Üye grubu ile değil ama belki rozet sistem ile.

Belki bu sefer Külizini koyarsın @bekircem

Beğeni sınırı hakkında yorum yapmadın BC?

Konu başlıklarına, Spoiler ve Teori tagları gelebilir mi acaba? Renkleri forumdaki gibi olursa güzel olur. :slight_smile: @bekircem

Sorumu gölgelemesene

Ya allah aşkına bu nasıl bir sorun. Uğraşılacak onca şey varken beğeni sınırı kaldırılsın diyorsun.