Yeni forum sistemi ile ilgili fikirler

Teşekkürler, gördüm.

Bu arada ben de ilk başta hoşlanmadım yeni forumdan ama alıştıkça işlevselliği hoşuma gitmeye başladı. Sevecem galiba :smiley:

Forumun yeni hali çok daha iyi bence

Hala eski hali diyorum gelenekciyim ben. Sevdigim ozellikleri olsa da begeni siniri nedir Allasen?

500’e yakın beğenim vardı benim çok az bir sürede kasmıştım. Keşke onlar da aktarılsa Sayın @bekircem. Bölüm sonu gelir şakalar şukalar yapardım, toplardım beğeniyi. Boşa gitti şakalarım. Uzun süredir derdim yoktu, güzel dert buldum kendime. Ama sistem çok elit olmuş, değiştir diyenlere inat yeni sistemciyiz.

Profil resmin adamı öldürür :joy: @svurgun

893 beğenimin lafını yapıyor muyum ben :confused:

@svurgun @Queen_Arianne

Eyv kardom, Melih Bey Takımı’na mensup olmak büyük ayrıcalıktır. Kafa değil racon kesiyoruz :wink: @Ulu_Kurt

Gel ve bu direnişe sen de katıl Sayın Hz. Topicslayer. @Ser_Bronn

Ankete yanlışlıkla eski sistem oyu verdim, biri açıp baksa rezil + rüsva olurum ühü :’( SİSTEME ANKETLERDEKİ OYU DEĞİŞTİRME ÖZELLİĞİ YÜKLENSİN. Change org’da kampanya başlatacağım sanırım.

@svurgun şimdi benim olduğu söylenen bir takım hesaplar var. Hepsindeki beğenileri toplasak 1500-1600 bandında seyredecekti beğenilerim. O yüzden bana bi 1200 beğeni verilse kafi, üstü kalsın. Geri kalan 400 beğeni de şanslı talihliye verilsin. Söyleyeceklerim bu kadar.

Dile kolay bin iki yuz begeni. Bir kismini samimiyet kokan bolum yorumlarimla, bir kismini cirkefler kralicesine donustugum ideolojidir odur budur gibi kavgalarimla, bir kismini adam akilli dizi uzerine yaptigim yorumlarla, bir kismini Rhaegar gommemle almistim. O begenilerin icinde taa 2015’ten olan bile vardi. Bilen bilir o zamanlar @starkgaryen ablamin biraz kucuk haliydim sadece. Ciddiyet kokan yorumlarla forumdan kimseyle alakam yoktu. Neyse aldigim butun begeniler bilegimin hakkiylaydi. Bin iki yuz begenilik emegim cop oldu cop. Kolay miydi be? Onun disinda ozel mesajlar desen ayri bir hikaye. Orada ne santajlik malzeme vardi. Biri bir sey dedi mi sak diye girip ss alip atip sustururdum. Kozlarim gitti. Biri bir sey dese ne yapicam simdi?

Belki 1 yillik veda ettigimi soylememe ragmen siteye girdigimi merak edenler olabilir. Ben siteye bagimliyim arkadaslar birakamiyorum ama 1 haftaya falan ortadan yok olurum herhalde

Beğeniler daha önce de gitti. Hesap yaparken onları da ekleyin bari. :stuck_out_tongue:

Onu da kendine eklersin ya :smile:

hahahahah Komik bir cevap vermişsin helal. Tebrik ediyorum seni. Özelden rahatsız etme!

alıntılarda alıntılanan mesajın sahibinin profil fotoğrafı görünmüyor

Beğeni sınırı kalkabilir mi acaba? Kalp atınca internet yavaşlamıyor ne de olsa.

ayrıca bazen “cevapla” seçeneğini kullandığımda cevapladığım kullanıcı gözükmüyor.

@Ser_Bronn

Yukarıda söylediği gibi mesaj cevapladığımızda, cevaplanan kullanıcı sağ üstte gözükmüyor.

@bekircem

Değerli forum kurucularımızdan yani liderimiz @bekircem’e;

Kullanıcı adı değiştirme özelliği gelebilir mi? Admin onaylı olursa daha iyi olur, tabii siz bilirsiniz.

Ek olarak da yazılara renk verme gibi bir özellik gelebilir mi acaba? Varsa da siz saygı değer forum kurucumuz @bekircem’in zamanını çaldığımdan dolayı Baelor Septinde affedilmek istiyorum.

Hadi mesajlarımı sildiniz, kullanıcı adımı niye değiştirdiniz? Boşluksuz 10 harfli bir kullanıcı adıydı. Eski forum daha güzeldi, gerçek bir forum gibiydi. Burası reddite benzemiş biraz. Yenilik yapıldı diye yenilik güzel olacak diye bir şey yok. Olmamış :dagger:

Yeni forum sistemine geçerken kimsenin mesajı silinmedi. Kullanıcı adınıza boşluk karakteri varsa sisteme uygun başka karakterle değişmiştir.

Madem yeni form sistemi yapacaktınız şöyle görsel diziyi anımsatan kadim bir şeyler tasarlataydınız